Aldatanlar ve aldatılanlar

Kendimden nefret ediyorum -1

19 Temmuz 2019 Cuma 16:02 | Son Güncelleme: 22 Temmuz 2019 Pazartesi 16:34

Merhaba sevgili okuyucular. Başımdan geçenleri kimseyle gerçek hayatta paylaşmadım, çekindim. Burada yazmayı isteme sebebim okunmaktan çok aslında kendimi rahatlatmak. Mümkün olduğunca isim belirtmeden yazacaklarım maalesef gerçekte yaşamış olduklarımdır. 24 yaşımda evlendim. Şu an 30 yaşımdayım, eşim 32. Henüz çocuğumuz yok, daha da 3-4 yıl daha erteledik. Eşimle uzak akrabayız, çocukluğumuzdan tanışırız. Benim evlenmeden önce bir kez sevgilim oldu. Sevgilimle çıplak olduk ama hiç cinsel birleşme yaşamadık. Hayatımdaki ilk ve tek erkeğim evlendiğimde kocamdı. Cinselliği birbirimizde keşfettik, hem kendi vücudumuzu hem karşı cins vücudunu tanıdık. Genel olarak uyumlu bir çifttik.

Bence bir sorun yoktu ama

İlk 3 yılımız böyle geçti. Hiç bir zaman bağıra çağıra sevişmedik ama bence bir sorun da yoktu. Cinsel birleşme ile orgazm olmadım hiç, ancak bunu dert etmedim. Bazen de kendimi tatmin ederek gerginliğimi aldım. Herkes yapar sonuçta. Fakat 3 yılın sonunda o erkeklerde olan kompleks eşimi de sardı sanırım. Güzel miydi, hoşuna gitti mi, tatmin oldun mu, boşaldın mı, neden boşalmadın soruları dönmeye başladı. Önceleri acaba ne yapsak sen boşalırsın cinsel birleşme ile gibi konular açtı. Birgün bu sorunu ki bana göre önemli değildi detaylı anlattırdı bana. Başlangıçta çok heyecanlanırım hem de çok. Tüm bunları anlatınca zaman içinde eşimde yetersizlik düşünceleri oluştu. Ben öyle bu konularda tecrübeli ya da meraklı biri değilim.

Resmen kafayı yemişti

Eşim ise bu konuda biz sevişirken başka erkeklerden konuşur oldu. Beni başkasıyla zevkle sevişirken hayal ettiğini filan anlatır oldu. Hiçbir zaman yanıt vermedim. Bu konuşmaları zamanla önceleri tatillerde sonraları İstanbul’da açık giyinmemi, vücudumun başkaları tarafından görünmesini istediğini ve cesaretlendirme çabaları takip etti. Ben, “Olur mu hiç” dedikçe bana “Ne olacak sanki, kocan yanında, kimden çekineceksin” gibi şeyler söyledi. Bu öyle bir şeyki sanki normalmiş gibi hissediyor insan. Yani bu konular konuşuldukça, yaşanmaya başladıkça, heyecanlar hissedildikçe yaptıklarımız kötü değilmiş zannediyordum. Tatillerde yabancı erkeklerin vücudumun açılan yerlerine bakmaları, eşimin yanımda aç göğsünü, külodunu göster, bacağını aç gibi sözleri ile beni izleyen yabancılarla bakışmak, onlarla eşimin yanında gözgöze gelmek gülüşmek gerçekten çok heyecanlıydı.

Bu adam benim kocam mı?

Daha sonra belki yazarım yine burada ama tekne gezileri, otel saunaları, plaj, cafeterya, avm mağazalarında defalarca eşimin tatlı gibi görünen baskılarıyla teşhircilik yaptım. Hep yanımda eşim olduğu için çekinmedim, o heyecanlar beni de hep azdırdı. Hep daha istekli seviştik. Orgazm olmamam konusu hiç değişmedi. Beraber evde porno film izletmek istedi eşim ama midem bulandı hep. Bir gün “Bir sevgilin olsa kıskanmazdım” dedi. Kızdım tabii, “Sende gurur yok mu?” dedim. Eşim de, “Bu konuda gurur olmaz ki, evli barklı kadınsın kim ne diyebilir” gibi sözlerle hep bu berbat isteklerini doğalmış gibi gösterdi.

DEVAMI VAR