Şevket Arslan

''Kenan ve Max Kruse’yi Galatasaray'a getiririm''


09 Kasım 2017 16:05

Fenerbahçe'de 12 kişilik listeden ilk isimler

Sezon başı transferini sezonun son gününde bitiren Fenerbahçe yönetimi bizzat Ali Yıldırım’ın açıklamasına göre devre arası çalışmalarına şimdiden başladı... yönetim ilk etapta orta sahaya hareketlendirecek bir 8 numara, bir sağ ve bir sol açık ile bir de forvet oyuncusu almak üzere harekete geçti. 8 numara için Emre, santrfor için Eto’o bir numaralı adaylar.

Çetinkaya’nın görüşme yaptığı isimlerse adeta ''eğer olursa'' Fenerbahçe’yi uçuracak cinsten. Önceki gün scout konferansı için Londra’ya giden Hasan Çetinkaya ilk görüşmesini burada yaptı. Leicester’da bekleneni veremeyen Islam Slimani için bilgi aldı. Menajeri ile temas kurdu.

Ardından Torino’ya geçen Çetinkaya burada da Juventus’tan Claudio Marchisio ve Marko Pjaca için bir dizi görüşme yaptı. İstekleri ve Fenerbahçe’nin sunabilecekleri iletildi.

Çetinkaya’nın yolu bugün ise Madrid’e düşecek. Burada Atletico Madridli yöneticilerle bir araya gelecek ve Nico Gaitan’ın durumu masaya yatırılacak. Bu isimler Kocaman’ın verdiği 12 kişilik listedeki ilk isimler.

Fikret Orman'ın hayali Beşiktaş parası basmak

Vodafone Park’taki müzeyi hayata geçirip, Avrupa’nın devleri gibi stadı da gezdirerek kulübe bir gelir kapısı yaratmak isteyen Fikret Orman’ın asıl hayali ise Beşiktaş’ın adını İstanbul’la özdeşleştirmek.

İlk etapta İstanbul’a gelen her 10 yabancıdan 1’inin en az statlarını gezmesini hayal eden Orman’ın bir sonraki hedefi ise yine İstanbul’a gelen her 10 turistten en az 1’nin Kartal Yuvaları’ndan 1 ürün alması.

Orman bunun yolunun da Avrupa’da başarıdan geçtiğine inanıyor. Avrupa’dan bir kupa getirmeleri durumunda bunu sağlayacaklarına inanan Başkan,''asıl o zaman ben Beşiktaş adıyla Merkez Bankası gibi para basıyor muyum, basmıyor muyum görün!'' iddiasında.

Trabzonspor'a sürpriz Martin Skrtel teklifi

Premier Lig’den bir takımla anlaştığı için devre arasında Fenerbahçe’den ayrılacağı iddia edilen Martin Skrtel için sürpriz bir iddia ortaya atıldı...  o iddiaya göre Kucka, Bero, Burak ve Hubocan’ı Trabzonspor’a getiren menajer Doğan Ercan, Başkan Muharrem Usta ile bir görüşme yaptı.

Ercan, bu görüşmede Hubocan’ın devre arasında Marsilya’ya geri dönmesi görüşmelerinin yanı sıra A.Wien’de forma giyen Tarkan Serbest ile Udinese’nin genç yıldız adayı Andrija Balic’i Trabzonspor’a getirebileceğini iletti. Asıl bombayı ise Skrtel’le patlattı. Slovak oyuncunun Fenerbahçe’den ayrılacağını bazı görüşmeler yaptığını kendisiyle Trabzonspor için de görüşmeler yapabileceğini söyledi.

Galatasaray'a Sinan için gelen menajerden Kenan Karaman teklifi

Sinan Gümüş’ün devre arasında takımdan ayrılması için çalışmalar devam ediyor... Cenk Ergün, Genoa’nın istediği genç oyuncu için Galatasaray’ın isteklerini menajeri Ersin Akan’la paylaştı. Kendisine zammın ve yeni sözleşmesinin söz konusu olmadığını söyledi. 3.5 milyon Euro’dan aşağı bir bonservis bedelini kabul etmeyeceklerini anlattı. Akan ise bu rakamı getirebileceğini düşündüğünü anlattı.

''Kenan ve Max Kruse’yi Galatasaray'a getiririm''

Menajer Ersin Akan, bununda yanında ise daha önce Galatasaray’a teklif ettiği Max Kruse’yi hala getirebileceğini iletti. Asıl bombayı ise Kenan Karaman’la patlattı. Kenan’ın sözleşmesinin sezon sonunda biteceğini, Beşiktaş’ın da istediğini ama Galatasaray’a getirme konusunda kendilerine yardımcı olabileceğini iletti.

loading...