Aldatanlar ve aldatılanlar

Karımın arkadaşıyla kaçamak yaptık - 6


12 Ekim 2017 01:27

O geceden sonra Sibel babasının annesine yaptığı şeyin kötü birşey olmadığını düşünmüş ve onların her sevişmelerinde seslerini dinleyerek kendini tatmin etmiş. Üniversiteyi kazandıktan sonra da birçok erkek arkadaşı olmuş, ama iş ilerleyince içindeki korku büyümüş. Dokundurtmamış kimseyi kendine. Birçok talibini de reddetmiş.

Korkusu devam etmiş

Şimdi biriyle arkadaşmış. Onu da bu korkusundan dolayı reddetmek üzereyken aklına ben gelmişim. Bana karşı, diğer erkeklere duyduğu gibi korku duymadığını, beni yazlıkta duşta çıplak gördüğünde anlamış. Ve benden yardım istemeye karar vermiş... Şampanyalarımız bitmişti. Kalkıp yeniden doldurdu kadehlerimizi. Ayağını yeniden kucağıma uzattı. Etkilenmiştim. Ayak bileklerini okşamaya başladım. Ürperdi. Dizlerine kadar çıktım. Ayağının birini kaldırıp kanepenin sırtına koydum. Yavaş yavaş yukarıya doğru hareketlendim .

Birlikte kahvaltı yaptık

Kalktık yeniden duşa girdik birlikte, birbirimizi yıkadık, sonra yatak odasına geçip sarıldık birbirimize. Zaten gün ağarmış, sabah olmuştu. Sarıldık öylece uyuduk. Uyandım, saat 11’i geçiyordu. Birlikte kahvaltı yaptık. Giyindim evden çıktım. En yakın eczaneye uğrayıp ‘Ertesi Günü’ haplarından aldım. Geri döndüm, ürkek ceylanıma içirdim. Ne olduğunu sordu. Söyledim, “Seni kocana açık göndereceğim, ama hamile göndermek istemem!” dedim, gülüştük. Dudaklarımdan öperek uğurladı.

Eşim anlamamalıydı

Evime gittim. Yatağı yatılmış gibi bozdum. Akşam eşim gelecekti. Hava alanından alacaktım onu. Sanki kahvaltı yapmışım gibi çay demledim. Kahvaltı sofrası hazırladım. Her şey eşimin şüphelenmeyeceği şekildeydi artık. Biraz uzanıp dinlendim. Ve akşam 19 da hava alanının yolunu tuttum. Gelmişti fıstığım. Eve geldik, yemek hazırladık, birlikte yedik. Biraz sonra Sibel telefon açtı, “Hoş geldin!” dedi. Eşim de, “Kız kocama iyi baktın mı? Aç falan bırakmadın değil mi?” dedi. Sibel de, “Yok yok, çok iyi baktım. Balık içkinin üzerine kaymaklı kadayıfta yedirdim!” :) dedi. Gülüştüler. Ben birşey anlamamıştım, ama meğerse iş başkaymış...

Garip bir durumdu

Karım çok akıllı bir kadındı. Belki de durumu anlamıştı ama hiç bir zaman bunu yüzüme vurmadı. Sibel ile bir daha hiç birlikte olmadık. O da sanırım korkularını yenmiş olacak ki evlilik kararı aldı. Yakında düğünü var. Kocası iyi bir adama benziyor. Sibel de adamdan memnun olacak ki evlilik teklifine evet demiş. Bazen aklımdan geçmiyor değil. Bu planın içinde karım ne kadar dahildi. Ne kadarını biliyordu. Bunları bilmiyorum ama kesin olan bir şey var asla yüzümü kızartmadı. Onun gibi bir eşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Ve bir daha da başka bir kadını yatağıma sokmayı asla ve asla düşünmüyorum.

loading...