Aldatanlar ve aldatılanlar

Kadının sapığı olur mu hiç? 2

03 Mayıs 2019 17:55

Beni uzaktan takip etmişti bir aile yakınımız ve babam, o adam gene yoluma çıkmıştı evire çevire dövmüştü babamlar. Hadi onu da atlattım dedim. Üniversite bitti okuldan bir çocuk illa bana ulaşmaya çalışıyordu. Ik-mık derken numaramı da bulmuş, hadi konuşayım dedim. Telefonda 1 -2 hafta görüştükten sonra görüşelim buluşalım dedik. “Arabasına binme” diye arkadaşlarım uyarmıştı da, ben saf gibi arabasına binmiştim. Sonra görüşmemiz iyi gitmedi benim açımdan, dedim kusura bakma ben olayı ilişkiye döndürmeyi düşünmüyorum. İstersen arkadaşım olarak kal v.s...

Öperken midemi bulandırdı

Kurtulmanın yolunu yapıyorum anlayacağın. Adam kapıları kilitledi, “Neden” dedi. “Neden istemiyorsun? Neden denemiyorsun beni?” dedi. Dedim, “Saçma sapan hareketler yapma aç kapıyı.” Abartısız söylüyorum, resmen üzerime çullandı. Öpmeye çalışıyor elliyor.. Öperken öyle bir midem bulandı ki öğürmeye başladım. Bir kez daha yaklaşsa ağzına kusardım. O da öğürdüğümü görünce şoka girdi, hemen kapıları açtı özür dilemeye başladı ama ben hemen inip kaçtım oradan. Sonrasında gene eğitim aldığım bir yer vardı, onun kapısında günlerce bekledi geldi gitti ama asla konuşmadım. Velhasılı dostlar, ne çok sapıkla karşılaştım bu hayatta bilemezsiniz. Daha metroda, tramvayda elleyenleri, sıkıştıranları saymıyorum. Bu kadar şeyden öğrendiğim dersler de oldu tabi.

Bunlara dikkat edin

Onları kısaca sıralarsam;

1) Yaşlı, amca, dayı, abi adı altında kimse kız çocuklarını kimsenin yanında yalnız bırakmasın. Hatta bence kadınların yanında bile yalnız kalmasınlar da, karşı cinsin yanında asla kalmasınlar. Lüzum yok. Hatta çocuklara yabancı yaklaştığında çığlık atmayı öğretin diyorlar. Ben yeğenime öğrettim. Çok faydalı!

2) Özellikle okul çağındaki kızlar, lütfen başınıza bir şey gelirse ailem kızar ne der diye korkmayın. Kesinlikle söyleyin. Bir kızar iki küser ama barışırlar. Olan size olmasın; lütfen aileden korkup da başınızdaki belaları gizlemeyin.

3) İlk görüşmede kimsenin arabasına binmeyin. İş başa düşüyor Şimdi düşünüyorum da ben Allah’ın şanslı kullarından birisiyim. Hepsinden de şans eseri kurtulmuştum. Peki ya kurtulamayanlar. Hep tacize, tecüvüze uğruyorsun, bir de şikayetç olunca, “Senin de gönlün vardı” saçmalığıyla karşılaşıyorsun. Kadınlar kızlar anlayacağınız iş başa düşüyor.

loading...