Aldatanlar ve aldatılanlar

Kadının sapığı olur mu hiç? 1

02 Mayıs 2019 13:27

Merhabalar. Baktım bazı arkadaşlarımız başına gelen talihsiz sapık olaylarını anlatmış; ben de paylaşmak istedim. Bunların herkesin başına geldiğini, az buz olmadığını bilin istedim. Bugün size acı hatıralarımdan, tatsız tutsuz, hatırlaması bile mide bulandırıcı gerçeklerden bahsedeceğim. Anne babası çalışan, kendinden 6 yaş büyük ablasıyla beraber hasbel kader büyüyen bir çocuktum. Zaten gereksiz duygu yoğunluğuna sahibim, bir de böyle uzak kalmalar, çocukluğu kenara bırakıp büyük gibi takılma çabaları derken çok yıprandı çocukluğum. Hatırladıkça üzülür ağlarım; hatta bıraksam şimdi de ağlarım. Neyse canımlar; size bahsetmek istediğim o günlerde başıma gelen iğrenç bir olay ve devamında yaşadıklarımdır.

Hazırsanız başlıyorum...

Her kadının sapığı olmuştur. Bu da benim hikayem! 6 yaşlarımdaydım. Tam doksanlar çocuğuyum, sokakta geberene kadar oynandığı dönemler. Mahallenin aşağısında bir amca(!) oturuyordu. Mahallenin çocuklarını toplayıp parka götürürdü hep. Ee tabi ben de peşlerinden giderdim. Çocuklar oynarken o bankta otururdu, beni de yanına oturturdu. Oynamak isterdim, bırakmazdı. Elini, yakamdan içeri sokar, 6 yaşında bir sabinin ne kadar varsa o kadar olan meme uçlarımla oynardı. Ben de tabi saf saf bakınırdım. Sonra o mahalleden taşındık, çocuk aklı unuttum gitti. 20 yaşlarımda iken, gene o sokakta bir tanıdığa misafirliğe geldik. Kapıda zillerini çaldım açılmasını beklerken baktım ki o adam(!) geçiyor.

Çılgına dönmüştüm

Elinde baston, tintin yürüyor. Kamburu çıkmış hafiften, saçları bembeyaz. Görseniz tonton amca dersiniz. Bir anda bir titreme aldı beni. Abartmıyorum, o hani hayat film şeridi gibi geçer derler ya geçti işte. O an hatırladım. Gittim koşarak, adama bağırmaya başladım. Ama millet camlara fırladı, ne bağrıyor bu koca dana yaşlı dedeye diye cıkcıkcık diye sesler gelmeye başladı. Bir adam geldi hatta tuttu beni, “Kızım ne oluyor diye” dedim. “Sizin de 6 yaşınızda kızlarınızı taciz ediyor mu hala? Tacizci şerefsiz bu” dedim. Herkesin aklı çıktı tabi, şok oldular. Adam da demedi ki sen ne diyorsun? Hiç ses etmedi, tin tin bastonuna dayanarak ilerledi sadece. Sinirlerimi yatıştırmak için iğne yaptırmak zorunda kalmıştım.

Hep beni buluyordu

Gerçi bu sapıklar, bir değil bin değil. Lise dönemimde de yolumu gözleyen bir herif vardı. Her sabah sektirmeden beklerdi beni bir köşede. Ama korkutur, üstüme doğru düşecek gibi hareketler yapardı koşarak kaçmaya çalışırdım. Şimdi iş atıyorsundur diyenleri duyar gibiyim. Emin olun, iş atılacak biri değildim. Gerçekten! Sonrasında nasıl olduysa aileme söylemişim onlar da ciddiye almışlardı... DEVAMI YARIN

loading...