Aldatanlar ve aldatılanlar

İş arkadaşımla kocamı aldattım

18 Mayıs 2019 08:39

Ben 38 yaşında bayanım. Eşimi 15 yıldan sonra en yakın arkadaşıyla aldattım. Eşimle mutlu bir evliliğim var ama iş arkadaşımla bunda 7-8 ay önce nasıl oldu bilmiyorum ama bir yakınlık başladı. Arkadaşım evlendi boşandı. Yani bekar aynı işyerinde çalışıyoruz. Eşimin de iyi bir arkadaşı o yüzden eşim 8 aydır farkında bile değil. Bazen bize gelir, bazen beraber pikniğe, bazen de arkadaş oturmalarını beraber gideriz. Eşim onu kardeşi gibi gördüğü için şu ana kadar şüphelenmedi.

Kocam hiç anlamadı

İlişkimiz 8 ay önce işyerinde beraber çalışırken bana gönderdiği bir mesajla başladı. Ben de ona gönderdim bir kaç mesaj derken ona karşı bir ilgi başladı. Ben de adı İsmail köydeki bahçelerine giderdik piknik yapmaya. Eşim ağacın altında yatarken biz dometes biber toplardık. Beraber ama gözgöze bazende el ele kocam karşıdan bize bakardı ama biz hiç bozuntuya vermezdik. Eşimde şüphelenmezdi. Bu 2 ay falan böyle devam etti. Taa ki Temmuz’a kadar. İşlerimizin yoğun olduğu için mesaiyede kalıyorduk genelde. Çıkışta eşim gelirdi almaya. Yine mesaiye kaldığımız bir gündü. Eşimi aradım, “Mesaiye kalacağız” diye. “Gelirken de İsmail bırakacak eve” dedim. Kocam da “Peki, olur” dedi. O gün saat 10 kadar çalışıp işimiz bitince beni evime bırakmak için arabasına bindik. Yolda giderken benim bacaklarıma el atınca bir tuhaf oldum.

İçimdeki şeytan ortaya çıktı

Sanki bende onu istiyorum karşı koyamadım. Bir kaç dakika sonra bende dokunmaya başladım. Bu bir kaç dakika sürdü yaklaşık on dakika sonra eve geldik. Eşim karşıladı buyur etti. İsmail’e kahve ikram ettik ama aklım hala onun sıcaklığında kalmıştı. O gece kocamla seviştik ama İsmail’i onu hayal ettim. Aradan bir hafta falan geçti bir pazar günüydü. Kahvaltıdan sonra eşim evden ayrılınca aklıma şeytanlık geldi onu kahvaltıya çağırdım. “Tamam” deyince yeniden kahvaltı sofrasını hazırladım. Sanki kahvaltı bahaneydi kapıdan içeri girince ayaklarımın bağı çözüldü. Yaklaşık mutfakta bir on dakika oturduk sonra sanki bir şeyler bizi çekti. El ele daha iki saat önce yataktan kocamla kalktığımız yatağa uzandık.

Muhteşem zaman geçirdik

Sanki birbirimize susamışız öpüşmeye başladık derken İsmail bacaklarımı okşamaya başladı. Birbirimizin nasıl soyunduğumuzu bile bilemedik. Çırılçıplak kalmışız. O günden sonra arada buluştukça beraber oluyoruz. İnsanın sevgilisiyle beraber olması istediği zaman seks yapması harika bir şey... Hala birlikteyiz ve kocam hiç birşeyin farkında değil. Ama İsmail kocama bütün olanları anlattıp bundan sonra birlikte yaşama istiyor. Ama bunu kabul edemem. Çünkü kocamı de seviyorum ama İsmail benim için çok farklı. İkisinden de kopamıyorum. Artık gittiği yere kadar götürme niyetindeyim. Bazen kendimden nefret ediyorum...

loading...