Aldatanlar ve aldatılanlar

GÖSTERE GÖSTERE KAZANÇ


16 Ocak 2018 14:52

Selam ben Ebru. 29 yaşındayım evli 1 cocuk sahibiyim. Neyse bu yaşanan olay benim en sammi arkadışın eşiyle aramızda geçti. Arkadaşımın eşiyle şaklar yaparız birbirimize. Her türülü laflar atarız. Ne bileyim ben işte çok samimiyiz işte. Her samimiyet bazen iyi olmuyor. Bu olay nasıl gercekleşti, nasıl evet dedim. O bana nasıl böyle birşey teklif edebildi. Halen aklım almıyor.
Arkadaşım Aysun’un eşi hergün işe gelir benimle sohbet eder sonra eşini alıp giderdi. O gün yine işe gelmiş eşini alacaktı. Ben de Aysunun işi bitinceye kadar eşiyle sohbet etmeye başladım. Aysun işinin uzadığını söylerek, eşine, “Bekleyecek misin” dedi. Eşi, “Beklerim ne kadar var” diye sordu. Aysun 45 dakika kadar işi olduğu söyledi. Kocası da beklemeyi kabul etti. Ben de her zamanki gibi kocasuyla sohbet etmeye başladım.

Bazen manidarlı da olsa cinsel laf atıyorda. Bana birden benim banka kredimi sordu. “Ne yaptın bitirdin mi?” diye sordu. Ben de, “Daha 4 ay ödemem var aldığım maaş olduğu gibi oraya gidiyor. Benim cebimde inan ki bir şey kalmıyor” dedim. “Eşin para vermiyor mu? Peki sana onun aldığı ancak kiraya yetiyor. Elektrik, su, doğalgaz derken onda da bir şey kalmıyor” dedim. Bir ara sustu bana bakıp duruyordu. Gözlerinin benim göğüslerimde olduğunu fark ettim. “Sen nereye bakıyorsun” diye gülerek söyledim.

Öyle birşey teklif etti ki

“Dalmışım” dıye kıvırdı. Ondan sonra da, “Bir şey soracağım” dedi. Ben de  sor dedim. Cebinde bana 500 lira çıkardı. “Bir şey söyleyeceğim ama nasıl diyeceğimi bilemiyorum inan ki” dedi. Ben parayı gördüm ve “Senden ben yardım alamam. Bunu kabul edemem” dedim. O da, “Hayır ne yardımı! Dur öyle bir şey değil. Söyleyeceğim ama fazla bana tepki göstermenden korkuyorum” dedi. “Nedir söz bağırmayacağım” dedim. “Bana göğüslerini göster bunu sana vereyim” dedi. Ben şok oldum. Ağzım açık kaldı. Ses çıkaramadım, “Sen manyak mısın?” dedim.“Ne oldu?” dedi. “10 saniye göster 500 lira senin olsun hem cebinde para bulunsun.” “Bunu Aysun duysa ne yapar seni” dedım. “Duymasın. Senden çok hoşlanıyorum. Senin göğüslerin çok hoşuma gidiyor” dedi. “Ya sen mayak mısın? dedim. “Hayır” dedi. Bana ondan sonra, “Sana düşünme payı veriyorum. Alsana 500 lira. Buraya bırakıyorum. Sadece göster, al parayı” diye ekledi. Paraya baktım ses çıkarmadım. Bir 15 dakika sonra kabul ederek, “Sadece gösterecem” dedim. “Tamam tamam. Nerede göstereceksin. Aysun görmesin” dedi. “Dur” dedim. Sonra Aysun’a seslenerek, “Biz kantine geçiyoruz, çay içmeye” dedim. Sigara odasına girip kapıyı arkadan kitledim. Ne olur olmaz diye gömleğimi açtım. “Göğüslerimi çıkaracam ama utanıyorum” dedim. “Utanma hadi çabuk ol” dedi. Göğüslerimi açtım baka kaldı. “Dokunabilir miyim?” diye sordu. “Hayır” dedim. “Bir kere ne olursun” dedi. Onu da kabul ettim. Biraz elledikten sonra, “Yeter” dedim. “Huylanıyorum bırak.” Bıraktı. “Bu nasıl bir göğüs? Aysun’un nerede senin nerede” dedi bana. “Ebru dur. Hemen kapama. 250 lira daha vereyim senimle birlikte ol” dedi. Kesinlikle olmaz desem de olayın akışına nasıl olduysa kendimi kaptırmıştım.

Allah’tan kimse fark etmedi. 750 lire kazandım. Hem de kocamdan görmediğim mualemeyi yaşadım.