Aldatanlar ve aldatılanlar

Gıcıklık etmek hoşuma gidiyor - 2

22 Haziran 2019 06:18

Enişte demesin mi bana, “Hadi hadi bırak numarayı, bal gibi de beni bekliyorsun, yanıyorsun” dedi. Şaştım kaldım. “Hadi bakalım bana da göster marifetlerini” dedi. Bu böyle bir ay devam etti. Kalçalarıma dahi dokundu ne yalan söyleyim ben de ona karşı boş değildim. Bir ay boyunca enişteyle sabahlara kadar seviştik, uyuduk uyandık tekrar seviştik. Ama bir gün hiç beklemediğmiz birşey oldu, kuzenim işe gittiğinde hastanmış ve eve erken geldi. Geç bir vakit olduğu için bizi uyuyor diye düşündüğü için zile basma ihtiyacı hissetmez ve anahtarı ile içeri girerdi.

Büyük sürprizdi

Odanın kapısında kuzenimi farkedene kadar eve girdiğini görmedik. Enişte sesi titrek bir şekilde açıklayabilirim dedi. “Neyi açıklayacaksa artık. Allah belanızı versin, derhal pılınızı prtınızı toplayın yarım saat içinde evimi terkedin” dedi ve odasına kapandı, zırıl zırıl ağlıyordu. “Hainler, alçaklar” diye bağırıyordu. Hemen giysilerimi toplayıp kendimi attım dışarı, üç beş dakika sonra enişte dışarı çıktı. “Napacam ben şimdi” dedim. “Ben annemlere giderim ama seni götüremem, en iyisi seni bir otele yerleştirmek” dedi. Beni otele götürdü odaya çıktık tam giderken elinden tutup kendime çektim ve kuzenime yakalanmak beni acayip tahrik etti ve tekrar seviştik. Sabah olunca enişte anasının evine gitti.

İnat etmiştim bir kere

Ben de giyinip süslendim ve işe gittim, malum bugün ilk iş günümdü bugün. Sonradan duyduğuma göre kuzenimin kapısında yatmış uzun süre kendini affettirmek için, aracı falan koydurmuş barışmak için, “O beni kandırdı ayarttı” demiş. “Bir daha aldatma olmaz ve bir daha beni görmeyeceğine dair yemin ederse affederim” demiş kuzenim. Yemin billah etmiş enişte, “Onu yolda görsem yolumu değiştireceğim” diye. Kuzenimde bağışlamış.

Yeminini bozdurdum

Geçen aylar içinde mutlu mesut yaşarlarken bir gece kuzenimin mesaiye gidişini takip ettim. Evin bahçesinde bekledim her zaman ki gibi gece bir de enişte eve geldi. Bahçede karşısına çıktım, şok geçirdi beni görünce. “Ne arıyorsun burada” dedi. “Yeminini bozdurmaya geldim” dedim. Ne yaptım ettim zorla eve sokturdum kendimi, girer girmez üstüne atladım, o da dünden razıymış, “Çok özledim seni” diye kıyafetlerimi parçalarcasına çıkardı, kuzenimin yatağına geçtik. Daha önce orda hiç sevişmemiştik. Ama nedense gıcıklık etmek hoşuma gidiyordu...