Aldatanlar ve aldatılanlar

Gıcıklık etmek hoşuma gidiyor - 1

21 Haziran 2019 17:16

Kocam beni kardeşiyle seks yaparken yakalayınca, döve döve evden attı. Akabinde de tek celsede boşadı zaten. Neyse ben evden atılınca gidecek yerim yoktu, babamın evine de dönmek istemedim, yakınlarda bulunan kuzenimin evine sığındım. Kızcağız o kadar saf ve masumdu ki, benim iftira ile evden atıldığıma inanmış olacak ki, bana evini açtı hiç tereddütsüz. Kuzenimin evinde 1 ay kadar kaldım, tabi bu esna da bir tanıdığın vasıtasıyla üç ortaklı bir şirkete sekreter olarak işe alındım ama ne yazık ki iş bulduğum günün gecesinde, kendimi sokakta buldum, çünkü kuzenim beni evden attı.

Cillop gibi adam

Sebep mi? Sebebi kuzenimin kocasını ayartmamdı. Kuzenim ve kocası çalışan insanlardı. Vardiyaları da pek birbirlerine uymazdı. Kuzenim gece gidiyorsa kocası eve gelirdi, kocası gidiyorsa kuzenim evde olurdu. Elimin altında dalyan gibi yakışıklı bir genç adam duruyorken, ne kadar daha sabredebilirdim ki, tamam kuzenim beni evine almakla iyilik yaptı bana ama iyilikte bir yere kadar değil mi? Kanım fokur fokur kaynamaya başlamıştı. Enişteyi yani kuzenimin kocasını deli gibi arzulamaya başlamıştım. Kuzenimin evinde kalmaya başladığımın 3’cü gününde kuzenim gece mesaisine gitti. Kocası da gece bir de gelecekti.

Planım tamamdı

Kuzenim evden gider gitmez ben bütün vücut hatlarımı ortaya çıkaran seksi bir gecelik giydim, enişteyi beklemeye koyuldum. O geldiğinde odamın kapısını ardına kadar açık bırakarak kitap okuyormuş gibi yapacaktım, eve geldiğinde mecburen benim odamın önünden geçecekti ve beni görmemesi imkansızdı. Kapının kilidinin açıldığını duyunca kalbim ağzımda atmaya başladı heyecandan, planımı devreye soktum. Hemen yatağa uzandım bacaklarımı gecelikten tamamen sıyırıp açıkta bıraktım. Kitabı elime alıp başladım okur gibi yapmaya.

Saf kızı oynadım ama...

Enişte içeri girdi benim odanın önünden geçti gitti ama bir kaç saniye sonra içerdeki manzaraya ancak aymış olmalı ki geri adımlarla tekrar benim odanın önüne geldi. Gördüğü manzara karşısında resmen dibi düştü, ben onu hiç görmemiş gibi davrandım baktım odaya giriyor. “Enişte sen ne zaman geldin hiç farketmedim” dedim. Bir yandan uzandığım yerden kalktım vücut hatlarımı daha iyi seçsin diye. Tabi bir yandan da üstümü örtmeye çalışıyor gibi yaptım utanıyormuş gibi...

 

DEVAMI YARIN