Aldatanlar ve aldatılanlar

Gemileri yakmıştık artık - 2

17 Temmuz 2019 Çarşamba 15:10 | Son Güncelleme: 17 Temmuz 2019 Çarşamba 15:13

Bir alışveriş merkezinde kalabalık olsun diye randevu verdim. Eşime arkadaşlarımla takılcam dedim. Akşam evde olurum diye haber verdim. Serhat’la buluştuk. Bana bir çiçek almış bir de atın kolye. Kabul etmedim tabi. Hafta içi sabah 11 felan alışveriş merkezi bomboş neredeyse. Dedi ki, “Güzel bir yerde emek yiyelim tamam” dedim. Beni boğaza tepede bakan bir yere götürdü. Önceden hiç gitmemiştim. Yemekte bana direk dedi ki, “Seni öyle istiyorum ki bir sefer sevişelim. Senin sıcaklığını hissedeyim” diye anlatırken ben kızardım, utandım. Bir tuhaf duygularım karıştı izin alıp lavobaya gittim. Geldiğimde dikkat ettim hazır kıta ve iri görünüyordu. “Kabul et” diye yalvarıyordu. Ben de, “Hadi o zaman” dedim şaşırdı bende şaşırdım ağzımdan kaçtı birden yine saflık yaptım.

Ok yaydan çıkmıştı artık

“Ama bu sefer papazı yedin kızım” dedim. Hemen kalktık hesabı ödedi ve arabaya binip otel giderken düşünmeye başladım. “Ne yapacağım ben” diye ama ok yaydan çıkmıştı Serhat’ın ağzından iltifatlar düşmüyordu. Sürekli anlatıyor ve ben sular içinde kalmıştım lüks bir otele geldiğimizde saat 13:30 felan olmuştu. “06:00 gibi evde olacağım” dedim. Sorun yok seni uçururum derken bile gözleriyle sevişiyordu sanki. Bende ne olduğunu daha anlamadan asansörde arkamdan yaslandı ve göğüslerimi dokunmaya çalıştı. Elini ittim geriye ama gidiyordum yine de odaya girdik. Ben hemen tuvalete gittim kapıyı kitledim.

O esnada eşim aradı

Sakinleşemeye çalıştım. Kalbim yerinden çıkacak gibiydi. Eşim aradı o arada. “Ne yapıyorsun” diye. “Tuvalete girdim” diye konuştum. Yalan söylemedim ama tam da ne olduğunu söylemeden kapattım telefonu. Sakinleşip çıktığımda içkiler gelmiş, kadehlere konulmuş, beni bekliyordu. Ben de sakinleştirir diye içtim. Bir yudum aldıktan sonra elimden tutup kendine çekti beni Serhat. Karşı koyamıyordum ona anlamıyordum, okşamaya başladı bacaklarımdan 2-3 dakika sonunda beni ateş basmaya başladı.

Bende onu arzuluyordum

Soyunmaya başladım ve seks isteğim azmıştı istiyordum Serhat’ı. Yapıştım dudaklarına beni hem öpüyor hem okşuyor hem soyuyordu. Çıplaktım, o da hemen soyundu. Beni sırt üstü yatırdı dudaklarımız birleşmişti tüm vücudunu hissediyordum. Bana dedi ki, “Kendini bırak uçurcam seni” dedi ve güldü. Gözümü kapattım boynumdan başladı öpmeye...

Saat 5 gibi otelden ayrıldık ama ben zor oturuyordum ve çok yorulmuştum. Evin yakınına bıraktı Serhat beni ve cebime 2 bin lira para koymuş sonra fark ettim. İyi de oldu para ama o.pu gibi hissetim bir anda kendimi. Eve geçtim yattım. Eşim aradı arkadaşlarıyla takılcakmış. “Tamam” dedim. İşime geldi onca sevişmeden sonra yattım uyudum. Şimdi eşime nasıl söyleyeceğim bilmiyorum ama iki erkek arasında tost olmak fena bir kaçamak daha yapsam mı acaba?