Aldatanlar ve aldatılanlar

Gemileri yakmıştık artık - 1

16 Temmuz 2019 Salı 11:38 | Son Güncelleme: 16 Temmuz 2019 Salı 11:41

BENİM adım Sevda. 4 yıllık evliyim henüz çocuğum yok eşimle hayatın tadını çıkarıyoruz. En kötü 2 güne bir benimle sevişiyor ve boş bırakmıyor. Esmer ve kıvırcık saçlı, orta boylu, fit biriyim. Seksi giyinmeyi severim. Eşimle fantazilerimiz epeyce var. Evin her yerinde sevişebiliriz tabii ki ama hiç aldatmak aklıma gelmezdi. Eşimi eski komşumuz olan Serhat beyler üst katımızda otururlardı. Önceden evli iki çocuk babası evine bağlı saygılı biriydi. Yine mahalleden samimi olduğumuz bir komşumun düğünü vardı onları da davet etmişlerdi. Erkeklerin işi düğünlerde kolay beş dakikikada hazırlar. Bir takıma bakar bilirsiniz. Biz renkti, ayakkabı, saç, oje vs. epey vakit alıyor. Bizim arabayı gelin arabası yapmışlardı bana yer kalmamıştı. Kızmıştım kocama ama düğün diye tatsızlık olamasın diye ses etmedim.

Aynı masada oturduk

Sonra ben tam kapıdan çıktım Serhat beyler ailecek arabadalar, beni bekliyorlardı. Arkada çocuklarla oturdum. Hoşbeş felan salona devam ederken Serhat’ın beni aynadan kestiğini gördüm. Benimle konuşmaya çalışıyor. Ben de ayıp olmasın diye cevap veriyorum. Neyse salona geldik arabadan indik Serhat, “Siz çıkın ben aracı bırakıp geliyorum” dedi. Biz Serhat’ın eşi Seher hanım ve çocuklarla çıktık. Mecbur aynı masaya oturduk. O arada eşim geldi kulağıma fısıldıyarak özür diledi. Ben biraz sitem felan tavır aldım.

Çaktırmadan beni kesiyordu

Neyse masada eski komşularımızla oturuyoz düğün takı felan devam ediyordu. Eşim arkadaşlarının yanın gidip alkol alıp geliyordu. Arada benim üzerimde kolsuz V yakalı hafif dekolte bir kırmızı tulum vardı. Serhat beni sürekli çaktırmadan kesiyordu. Eşi görmüyor ama kadınlar hisseder sonra ben eşime seslendim. Bir nefes alalım diye. Kenarda içerken Serhat’ta geldi. Seher abla kullanmıyordu üçümüz sohbet ederken eşimi çağırdılar arabadan bir şey lazımmış. Ben Serhat’la kaldım. O arada elime bir kağıt verdi hızlıca çantana koy tuvalette oku at dedi.

Arzulanmak hoşuma gitti

Notunu hemen okudum. Telefon numarasını yazarak bir de not eklemiş. “Beni çok etkiledin şuan seni arzuluyorum, eğer kabul edersen beni ara. Pişman olmazsın” yazmış. Düğün bitti eve geçtik ertesi sabah eşim işe gitti ben evde kahvaltı felan ortalığı topladıktan sonra saat 11 gibi kahvemi aldıp televizyon karşısında sabahlıkla keyif yaparken aklıma geldi. Mesaj attım sadece ne için pişman olmayacağımı sordum. Neden yaptım bilmiyorum. Şeytan işte aklıma girdi. Hemen aradı Sevda hanım sizi öyle gördüm. Çok arzuladım. Aklımdan çıkmıyorsunuz felan ilk başta kızdım ama hoşuma da gitmedi değil. Arzulanmak güzel birşey iki hafta her sabah bana mesaj attı ısrarla, “Buluşalım” diye... Ben de düşsün yakamdan diye kabul ettim...

DEVAMI YARIN