Aldatanlar ve aldatılanlar

Fatma teyze beni mahvetti

17 Mayıs 2019 11:32

istanbul’dan merhabalar. 20 yaşındayım ve başımdan geçen hikayemi sizlere de anlatmak istedim.

Annemin mahallede bir çok arkadaşı var ve sık sık onlarla görüşür. Gün yaparlar siz de bilirsiniz. Sohbet muhabbet zaman geçirirler işte. Fakat ben annemin arkadaşlarından bir tanesine oldum olası bitiyorum. Belki şimdi bir çoğunuz beni bu konuda yadırgayacak ama ben yine de çok zevk aldığım bu ilişkiyi sizlere anlatmak istiyorum.

Bu kadın annemin en yakın arkadaşıdır ama aynı zamanda fiziği ile de oldukça dikkat çekici bir kadındır. Kocasını kılıbıklıkla suçluyordu

Neyse sonbahar gelince annemler kadınlarla daha az toplanmaya başladılar. Ama annemin Fatma teyze ile görüşmeleri hala devam ediyordu. Kadın hemen hemen her gün bize geliyor ve akşama kadar annemle boş boş dedikodu yapıyorlardı. Neyse bir gün yine gelmişti ve ben de evdeydim. Fatma teyze yine kılıbık kocasının işe gitmesiyle soluğu bizde alıyor kocasını anneme çekiştiriyordu. Ben de ne yalan söyleyeyim o her geldiğinde onun kalçalarını izlemekten büyük zevk alıyordum. Kadının balıketli olması kalçalarını biraz daha ortaya çıkartıyor ve onu daha da çekici kılıyordu. Ben ise ergenliği yeni atlatmış bir genç olarak onunla sevişmeyi hayal ediyordum. Artık bu hayallerden çıkmış ve kadın benim her gece rüyalarıma girmeye başlamıştı. O kadar çok rüya görüyordum ki anlatamam sizlere. Sanırım kocası ile seks hayatları pek iyi değildi ve bu yüzden de bu şekilde konuşup duruyordu. Ben de hep böyle kadınlara yöneliyordum zaten.

Yine şikayete başladı

Neyse aradan birkaç gün geçmişti evde yalnızdım ve kapı çaldı. Gelen tabi ki yine Fatma teyzeydi. Annem evde yoktu ama ben yine de onun geri gitmesini istemedim bu yüzden de annemi sorduğunda birazdan gelecek diyerek oturmasını sağladım. Salonda karşımda bacak bacak üstüne atıyor ve beni iyice baştan çıkarıyordu. Onu öyle gördükçe artık terlemeye başlamıştım. Ben de hemen karşısına oturdum ve o muhteşem bacakları seyretmeye başladım. Bir yandan da onunla yakınlaşmak için bahaneler arıyordum. Biraz da evde tek olmanın verdiği cesaretle koltuktan kalkarak yanına oturdum. O yine kocasından dert yanmaya başlamıştı bile. Belli ki konu sekse kadar gelecekti. Elimi omzuna koyarak üzülmemesini söyledim ve onu teselli etmeye çalıştım.

Olaylar birden gelişti

Bunu kasti mi yaptı bilmiyorum ama gelip kafasını göğsüme yasladı. Artık kalbim daha hızlı atmaya başlamıştı. Ben daha fazla dayanamadım ve hemen elimi onun omzundan çektim. Ne yapacağımı çok iyi bilen bir tavırla hemen dudaklarına yapışı verdim. Fatma teyze önce bir irkildi ve kendini geri çekti. Ama ben sekse aç olduğunu bildiğim için onu bırakmadım. Önce kendini geri çekerek dudaklarını temizleyen kadın benim cesaretime şaşırmış bir şekilde dudaklarını dudaklarıma yapıştırdı. Ne kadar zaman geçti bilmiyorum ama ikimizde zevkli dakikalar geçirdik. Fatma teyze artık bize gelmek için annemin gitmesini kolluyordu. Annem ne zaman dışarı çıktı mı ardından Fatma teyze geliyordu. Bizim de özel anlarımız böylece devam ediyordu.