Aldatanlar ve aldatılanlar

Eski Sevgilimi Eve Davet Etti


10 Mart 2017 11:35

Merhabalar. Ben Esra. Kendimden fazla bahsetmeyeceğim. Fizik olarak Petek Dinçöz’e kendimi benzetiyorum. Sanırım, 17 yaşlarında çıktığım ve çıplak sevişme yaşadığım dershaneden sevgilimi unutamam.

Dershanenin en yakışıklı çocuğuydu. Ve ben onu kendime aşık etmiştim. Ondan kopmamak için her şeyi yaptım. Anlarsınız ya. Ben üniversiteye giderken kocam istemedi diye yarıda kestim ve evlendim. Daha çok parası için evlendim desem iyi olur. O ise her zamanki gibi çok tatlı sıcakkanlıydı. Gördüğüm gibi yine o eski elektriği aldığım biri. Bu arada yaşım 24. Onun ismi ise (takma) Batu. Onla karşılaşmaş bir alişveriş merkesinde oldu. Arkadaşlarıyla geziyordu. Ben de kocamla alışverişteydik. O an yemek yerken onu gördüm. Tüm iştahım kaçtı şaşkınlıkla bir süre gözlerimizi alamadık. Bana gel işaeti yaptı. Bende kocama lavaboya gidicem diyip lavabonun yolunu tuttum. Lavaboya girmeden onu bekledim.

Eski günlerdeki gibiydi

Arkamdan geliyordu. “Kim bu” dedi. “Kocam” dedim. Bakıştık dudağına yapıştım çünkü çok tatlıydı. “Seni unutamam şapşal” dedim. Numaramı verdim. “Ben gideyim anlar gelir şimdi” dedim. “Peki son kez öpmek istiyorum” dedi. Ben de beklemeye tahammülüm yoktu yapıştım buna tekrardan.

Kocamın yanına gittim. Neyse öyle geçti. Tam duşa girecekken mesajı geldi. Konuştuk biraz çok özlemiştim onu. Bize gelmesini söyledim. Sonraki gün eşim işe gittiğinde gelmesini söyledim. Saati söyledim. Ve o gün sabah büyük bir heyecan ve mutlulukla uyandım. Hemen duş alıp boydan siyah elbisemi giyindim. Altıma siyah külotlu çoraplarımı. O beni bu şekilde çok beğeniyordu çünkü. Sofrayı da hazırladım. Kahvaltı yaparız diye. Geldiği gibi öpüşmeye başladık. Duvara yasladı beni nasıl öpüyordu ben kendimden geçiyordum. Bir süre öpüştükten sonra “Yeter şimdilik” dedim. “Geç sofraya açsındır sen.”

O sadece beni oyuncağımdı

“Karnım da çok açtı” dedikten sonra ben sofrayı düzenledim. Mutfağa giderken arkamdan yapışmaları beni çıldırtıyordu. Dayanamadım bıraktım sofra toparlamayı bunun dudaklarına öpmeye başladım. İkimiz de çıldırmıştık. Ne de olsa o benim lise aşkımdı ve hiç unutmadım. Şimdi onu elimde tutmak için verdiğim mücadeleler geliyor da aklıma kendi kendime gülüyorum.
Gençlik işte. Ama lise aşkları sanırım hiç bir zaman unutulmuyor. Sebebi bu olsa gerek. Sarınım onu gerçekten de çok seviyordum ben. Kocamı da seviyorum ama o biraz daha mantık evliliği olduğu için sanırım ve beni terk edeceğini düşünmediğim için daha rahatım. Kocamı kıskanmıyorum. Biliyorum ki onun gözü benden başkasını görmez. Belki de Batu’yu başka kadınların da tercihinden dolayı sadece benim olsun istiyordum. En en güzel bebek senin olur da diğer arkadaşların gıpta ile bakıp oynamak ister ama sen vermezsin bu da öyle bir şeydi.
Herkesin gözdesi ama bir tek benimdi. İçki içip cips falan yedikten sonra biraz daha sevişip bunu gönderdim. Harika bir buluşmaydı. Kocam da o gün erken geldi eve. O şekilde görünce Buse gelmişti dedim.. Buse de çok hayranlık duyduğum kız arkadaşımdır. Kocamda her geldiğinde baştan aşağı bir süzer ve o gece benle yaptığı seksin şiddetini anlatmak mümkün değildi.