Aldatanlar ve aldatılanlar

Eniştemle ablama ihanet ettik - 2

20 Haziran 2019 14:16

Oturduk, “Niye benim çamaşırlarımı kurcalıyorsun” dedim. O da beni çok beğendiğini söyledi. “Sen ablamla evlisin” dedim. “Evet biliyorum” dedi ve bana ne zamandır tutkun olduğunu söyledi. Ben kabul etmedim beni o günden sonra hiç rahat bırakmadı zaten. Sürekli gözü üstümde kalçalarımda. Bir kaç defa mutfakta kalçalarıma dahi dokundu. Ne yalan söyleyim ben de ona karşı boş değildim. Zaten ama belli etmedim. Aradan 2 hafta geçti ve ablam mesaiye kalacağını söyledi.

Rahat bırakacaktı

O gün yine her zamanki gibi yemeğimizi yedik ve saat 10 civarı ben odama gittim. Tam soyundum içeri girdi. “Çıkar mısın lütfen” dedim. “Hayır” dedi. Konuşmak istediğini söyledi. “Konuşalım” dedim. “Ben seni çok seviyorum” dedi. “Saçmalama” dedim. “Yemin ederim çok seviyorum” dedi. “Beni rahat bırak artık” dedim. “Bir şartla” dedi. “Nedir şartın” dedim, bana, “Kalçalarına dokunmama izin ver” dedi. “Hayır” dedim. “Seni rahat bırakacağıma söz veriyorum” dedi. Ben de düşündün “Peki” dedim. Yatağıma oturdu ve bende ayağa kalkıp arkamı ona döndüm, “Dokun” dedim. Okşamaya başlayınca vücudum heyecandan titriyordu. Bu ara kısa şortum vardı yavaşca indirdi. O gece eniştemle birlikte oldum.

Kendimi kaybettim

“Gitme” dedim. İki eliyle kucağına oturtu. Bir süre yanyana uzandık. Ertesi gün ikisi de işe gitti ve bende çocuklarla ilgilendim. Tabii ki ama gece yaşananlar hiç aklımdan çıkmıyordu. Öğleden sonra eniştem işten geldi. Bende mutfakta yemek yapıyordum arkama geçti. Kalçalarımı ellemeye başladı. “Yapma” dedim. “Dayanamıyorum sana” dedi taytımı indirdi. Artık ben de dayanamadım ve önüme dönüp dudaklarına yapıştım. Dakikalarca öpüştük ve sonra beni odasına götürdü. “Hayır burada olmaz” dedim. O da “Ben seni hep bu yatakta hayal ettim” dedi. Bir çırpıda soyunduk çırıl çıplak kalmıştık. “Öpüşüp sevişiyoruz kulağına beni istiyor musun?” dedim. “Evet” dedi. “Hep beni mi hayal ettin” diye sordu.

Bin pişmanım şimdi

Artık eniştem erkeğim olmayı başardı en sonunda ve bir müddet yanyana yattık ve “Mutlu musun? Erkeğim oldun” dedim. “Evet” dedi.

Duş aldık

1 saat sonrada ablam geldi. Bir anlık boşluğuma geldi ve ablama ihanet ettim. Oysa o bana evini çocuklarını emanet etmişti. Bunu ona nasıl yapmıştım. Üstelik tek suçlu bendim. Olayları fark eder etmez buradan ayrılmalıydım. Ertesi gün ablama, “Ben annemlerin yanına gitmek istiyorum” dedim ve ablamlardan ayrıldım.