Aldatanlar ve aldatılanlar

Dayımın karısı beni benden aldı

11 Temmuz 2019 Perşembe 13:30 | Son Güncelleme: 11 Temmuz 2019 Perşembe 13:36

Eşimi hiç aldatmayı düşünmedim burada okuduklarıma inanmıyordum. 47 yaşında 20 yıllık evli bir bayanım eşimle hiç bir sıkıntım yok çok mutlu değil miyim bilmiyorum ama sorunum da yok. Eşim mesleği gereği çok fazla yanımızda kalamadı. Kızlarımı hep tek başına büyütmek zorunda kaldım. Bu dönemde eşimin annesi ve babası her zaman yardımcım oldular. Görümcemin küçük oğlu ben gelin olduğum zaman 5 yaşında idi. Hep çocuğum gibi hissetmişimdir. Çocuklarıma her zaman yardımcı olmuştur. Aşklarını sevgililerini yengesi olarak ilk önce ben öğrendim. Zamanı geldi sırdaşı oldum. Ziya bir kızla çıkmaya başladı daha sonra nişanlandı. Ancak değişik nedenlerden nişanlısından ayrılmak zorunda kaldı. Ziya’ın tekrar hayata dönmesi amacı ile elimden geldiğince teselli ediyordum.

O konuda çok hassastı

O gece Ziya’yı eski nişanlısı ile konuşmak istemiş ancak red cevabı almıştı. Hali ile alkol almıştı. Görümcemin alkol konusunda hassas olduğu için beni aradı ve gece kalıp kalamayacağımı sordu. Bende kabul ettim. Ziya geldiğinde gece yarısını çoktan geçmişti. Çocuklar uyumuştu. Eve geldi her zaman ki gibi mutfakta oturduk kahve yaptım. Kahve içtik. Ev sıcak olduğu için üzerimde badi ve şort vardı. Değiştirme gereği duymadım. Kahveden sonra dayısının şortlarından birini verdim. Sohbet etmeye başladık. Alkolun etkisi ile hem anlatıyor hem ağlıyordu. Bir ara, “Kendimi öldürmek istiyorum artık dayanamıyorum” dedi. Ben de “Hayır saçmalama” diyerek sıkıca sarıldım. O da bana sarıldı o şekilde omuzumda ağlamaya başladı.

Bir anda kendini kaybetti

Ziya eşime göre oldukça boylu idi verdiğim şort küçük olduğu için bana sarıldıkça hareketlilik olmaya başladı, görebiliyordum. Nutkum tutulmuştu şok olmuştum. Benim baktığımı anladı ben hareketsiz kaldıkça bana daha fazla yaklaşıp bacaklarını bacaklarıma değdirmeye başladı. En sonunda bir hamle ile kucağına aldı. Ne yapacağımı bilemiyordum. Kalbim yerinden çıkacak gibiydi. Bir an kucağından kalkmak istedim. Kalkmamı engellemek için şortumu çekti önünde yarı çıplaktım. Alkolun etkisi ile Ziya çok rahat hareket ediyordu. “Ne yapıyorsun saçmalama” dedim. O da “Özür dilerim yenge” dedi ve mutfaktan çıktım.

Hiç itiraz bile etmedim

Yatak odasına gittim peşimden geldi. Yatak odasına girdi. Kapıda elimden tuttu başımdan ittirdi. Bense bu duruma hiç itiraz bile etmedim. Öpüşüp sevişmeye başladık. Artık kim olduğu umrumda değildi. Onun olmak için can atıyordum ama bir türlü olmuyordu. O an aklıma prezervarif geldi sırt üstü yatırdım ve prezervatifi yerleştirdim. Üstüne oturdum. Sonra o beni altına aldı. Sonra arkama geçti. Deliler gibi seviştik. Kaç defa orgazm oldum hatırlamıyorum. Ziya meğer işinin ustasıymış. Dur durak bilmedi. Pestilim çıktı. 1 hafta yürüyemedim. O günden sonra dertleşmek için gelir, teselli ederim gider. Pişman değilim.