Aldatanlar ve aldatılanlar

Bu kadarını düşünmemiştim


14 Mart 2017 00:01

Geçen yaşadığım şeyi itiraf edeceğim birazdan. Ama sanırım bunu başkasının itirafı gibi okusaydım yalan gibi gelirdi. Ben itirafımın gerçek bir yaşanmışlığı itiraf olduğunu söyleyeyim de gerisi sizin güvenmenizle alakalı. Çok da bir şey ifade etmiyor aslında inanılıp inanılmaması. Sadece itiraf etmezsem, böyle bir ortamda dahi içimdekini söylemezsem patlayacağım. Ben Kerime. 12 yıllık evliyim. Kocam da iyi bir insan. Hatta yakışıklı, ilgi çekici, okumuş ve evlilikte sevgide, saygıda beni mutlu eden biri. Anlaşamadığımız tek küçük nokta cinsellik. O da çok anlaşamamak değil bence. Benim için her şey iyi. Sadece o biraz kaçık şeyler hayal ediyor, ediyordu. Ben kadın olarak, yetiştirilme tarzı, inanç falan... Evlilikten önce de sonra da elime yabancı erkek eli değmemiştir. O kadar farklı ve özgür düşünemiyorum. Hani yetişme tarzı inancı da problemsiz.

Kocam fanteziyi çok severdi

Ama herkes bilir erkekler daha fazla der her konuda. Neyse, 14 Şubat’ta bizim evlilik yıldönümümüzdü. Geçen 12 Şubat Cuma günü için, öncesinde sürpriz yaparak Kıbrıs’ta güzel bir otele rezervasyon yaptırmıştı. Çocuktan sonra hiç başbaşa tatile çıkmamıştık. Beş günlük kafa dinleme tatili, Sevgililer Günü ve evlilik kutlaması. Çocuğu da anneanneye bıraktık. Gittik güzeldi. Otel güzel, lüks, hatta casino kumarhane bile ilgimi çekti. İlk şok olduğum şeyi, eşim ile sauna ve hamama gittiğimizde yaşadım. Karışık yerler. Uniseks dedikleri. Erkek ve kadın. Eşim fantezilerinde karışık hamama gitmemizi söylerdi de yapmamıştık. Yapacağıma da inanmazdım. Bir cesaret girip çıktık. Değişikti. Utandım, sanki herkes bana bakıyordu. Havuz falan iki gün geçti. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de Uzakdoğulu bayanlara masaj yaptırdık. Aynı ortamda. Eşimin bir kadına masaj yaptırmasını kıskandım ama huzursuzluk çıkarmadım. Bugünler bozulmasın istedim. Zaten kadınlar ciddi çirkindi. Rahatlamıştık. Akşam mutluyduk, gece de güzeldi. Kocam bir yabancı erkeğe masaj yaptırmamı istedi. Hani olmayacak bir şey değil ama, ürkütücü ve biraz ters. Kıbrıs’a kadar gelmişiz, küsecek gibi oldu. Tamam dedim. “Ama senin istediğin gibi tam çıplak yaptıramam” dedim. İç çamaşırlarımı çıkarmam” dedim. Sadece altımı çıkarmamaya anlaştık. Zaten kocam her şeyi kurmuş kafasında. Gelmeden mailleşerek birini ayarlamış bile. İtiraf etti.

Her şeyi önceden tasarlamış

Biraz kızdım ama, ben de koyverdim kendimi. 15 Şubat Pazar günü lobide eleman ile buluştum. Ama kocama söyledim, “Sen bu otelde bile olmayacaksın” diye. Asla telefon açmayacaksın. sms gönderip soru sormayacaksın. Masaj yapan eleman gittikten yarım saat sonra ararım seni diye. Anlaşmıştık. Dediğim gibi lobide eleman ile buluştuk. Tanışmadık ama. İsmini sormadım. Kahve içtik. Yakışıklı sayılacak birisi idi. Benden tahminen iki üç yaş küçüktü. Sportif ve fit bir görüntüsü vardı. Ama çok kibardı. Kendinden emin, güven verici bir tipti. Bu bayağı rahatlatmıştı beni. Ben odaya çıktım. Hazırlık falan yaptığımı, yapabildiğimi düşünmeyin. Elim ayağım birbirine karışmıştı. Bir ara düşündüm elemana diyeyim vazgeçtim. Burada da kahve içip muhabbet edelim. O kadar yani. Neyse eleman geldi.

Devamı yarın...