Aldatanlar ve aldatılanlar

Bu kadarını düşünmemiştim - 2


15 Mart 2017 00:01

Heyecanım belli olduğu için biraz rahatlatıcı sözler söyledi. Kendisi için bu durumun normal olduğunu, bir anlamda işinin olduğunu ve insanların neler yaşadığını bilsem şaşıracağımı falan söyledi. Ayrıca bu işi bazen severek yaptığını da. Benim hoş ve kibar kadın olduğumu ve bu masajı bana isteyerek ve mutlu olarak yapacağını söyledi. Ben de kendisine, “Sizi temin ederim ki masaj bir yana elime başka bir insanın eli değmemiştir. Bana değişik gözle bakmayın.Ve tuhaf karşılamayın” dedim. Yani kafa olarak hazır olmadığımı anladı ki “Biraz alkol alabiliriz” dedi. Üniversite yıllarında şeytana uyup birkaç kez bira içimiştim. Ağzıma sürmüyordum yıllardır. Ama durum farklı idi ve gevşemem gerekiyordu. Aslında ben de istiyordum masaj falan ama. Tedirginlik ve korku gergin ediyordu beni. Sohbet ederek, iş falan konuşarak iki kadeh kırmızı şarap içtim. Dediğim gibi yıllardır kullanmadığım için çok güzel gelmişti. Resmen uçuyordum. Sonra profosyonel bir masör olarak hazırlanmamı istedi. Banyodaki havluları getirip, soyunduktan sonra üzerime örtmemi istedi. Neyse bir cesaret hazırlandım. Perdeleri çekip içeriyi karanlık yaptı. Çok az ışık açıp loş bir ortam yaptı. Uydudan da yabancı klasik bir müzik.

Çok utanıyordum çok

Artık kendimi masaja bırakmıştım. Yüzüstüydüm. Çok narin, hasas dokunuşlu bir masaj alıyordum. Sadece sertleşen bölgelere daha sert davranıyordu. Altımı çıkarmamıştım ama. Rahattım az. Ama biraz sonra sırtüstü dönünce korktuğum başıma gelmişti. Sarkmış göğüslerim ortaya çıkmıştı. Ama iltifat edince biraz gevşedim. Sırt üstüyken bacaklarıma kollarıma karnıma masaj yaptı. Gözerimi kapamıştım utancımdan ve çok heyecanlıydım. Ve korktuğum başıma geldi. Göğüslerime masaj. Korku ve utanma oldu. Bağırmak geliyordu içimden. Kocama karşı hissettiğim suçluluk da gitmişti kafamdan. Artık masaj biraz değişmişti ve küçük elle ittirmelerim dahi yok olmuştu. Ve sanki sarhoştum. Alt çamaşırımın üstünden de bana dokununca, “Hayır” diye kibarca ittirdim. O da, “Sakin ol. Korkma, çok güzelsin. Bu benim için falan” dedi. Ve çamaşır üstünden dokunuyordu. Bırakmıştım kendimi. Aptallaşmıştım. Farklı bir ben olmuştum.

Kocama itiraf edemedim

Ben gitmiştim tuhaf bir ben gelmişti. Ve kendimi onun profesyonel ellerine bıraktım. İşimiz bittikten sonra o duş alıp çıkmıştı. Bense kendime gelebilmek için yarım saat yataktan çıkmadım. Sonra kocamı arıyıp gelmesini söyledim. Olanları ona söyleyemezdim. Korkuyordum. Ya bana derdi; içinde varmış öyle bir istek. Ya da o da bunu kendine kullanırdı. Gittikten yarım saat sonra, kocama mesaj attım. “Gel. Bir şey sorma. Gel konuşuruz. Mesaj da atma. Ama şunu bil hiç iyi değildi” diye... Gelince kocamın yüzü asıktı. Hiç iyi değil dediğim için. Hiçbir şey çaktırmadan ters tepki verdim. Keşke masaj yaptırmasaydım. Hiç iyi değildi. Utandım. Sözümü de tutamadım. Altımı bile çıkarmadım. İşte istediğin oldu. Sakın bir daha benden böyle bir şey isteme dedim. İnandığı ve mahçupluğu gözlerinden belliydi. Üzülmüştü, yarım saat özür diledi. Küsmüş gibi yaptım ama pazartesi gecesi barıştım. Gece barışmış gibi yaptım ve mutlu davrandım. Sadece kendisine, “Bir daha böyle bir şey isteme. Ben öyle şeyler yapamam” dedim. Ama kocamı öyle bir istiyordum ki anlatamam. Çok değişik ve isterik seviştim. “Sen bana yetersin kocacığım” diye dayattım. Öyle güzel bir cinsellik yaşadım ki kocamla... O anları hayal ediyordum. İlki son olsun benim için. Harikaydı ve harika olarak kalacak.