Aldatanlar ve aldatılanlar

Bilişim sınıfında Sema öğretmenle...


11 Mayıs 2017 08:31

Merhaba arkadaşlar. Eşimi ilk ve tek kez aldatışımın hikayesini anlatıcam size. İzmir’in bir köyünde müdür yardımcısı olarak çalışan kendi halinde bir adamım. Malum meslek öğretmenlik olunca yaşam tarzımız standartlarımız belli.Mesleğimizden dolayı her şeyimize dikkat etmek zorundayızdır. Görev yaptığım okulda 17 öğretmenle çalışıyorduk. 3 erkek 14 bayan. Bayanların arasında Sema öğretmenim bambaşkaydı.Çalışkan cana yakın mesleğini çok seven bir hanım. Ve muhteşem güzel. Her şeyiyle sanki manken. İş sebebiyle öğretmenlerimin hepsiyle samimiyim ama Sema hep dikkatimi çeken bir hanımdır. Evli çok yakışıklı ve kariyer sahibi bir kocası vardır ve birbirlerini çok severler. Evli ve mutlu yani bende öyle. Ama cinsel seksapeli çok yüksek bir kadın olduğu için bazen gözlerimi alamaz ve bazen itiraftır onu hayal eder ve isterdim. Ama meslektaşım ailece tanıyorum falan derken hiç başka şekilde yaklaşmadım. Böylece 2 yıl geçti gitti. Neyse aylardan eylül. Öğretmenlerin öğrenciler gelmeden önce seminer dönemi vardır.

Olay aniden gelişmişti

O dönemdeyiz. Sema o gün mini ince bir etek giymişti. Güneş vurunca içi görünüyordu. Birkaç kez ışık sayesinde içine kadar tangasına kadar gördüm. Bakmaktan alamadım kendimi. Neyse seminer çalışması bir tene doğru öğretmenler gitmeye hazırlanırken bende okulun bilişim sınıfına gittim. Bilgisayarları kontrol amacıyla. Sınıfın ortasında dolaplar sınıfı ikiye ayırıyordu bende dolapların akasında çalışıyordum. Kapı açıldı Sema öğretmenim içeri girdi. Dolapların arkasında olduğum için beni fark etmedi. Kapıyı kilitledi. Elinde iğne iplik içeri girdi. Bir sandalyeyi oturacak şekilde yanına aldı ve eteğini çıkardı. Eteği sökülmüş onu dikecek. Tabi gördüğüm o muhteşem kadın gözümün önünde duruyor. Düşünün o an bende yaşanan çalkantıları. Muhteşem kalçalar ve bacaklar gözümün önünde öylece duruyor. Çıkıp yanına gitsen dokunmak istesem belki tepki verecek ve büyük sorunlar yaşayacağım. Neyse düşündüm taşındım dolapların arkasından çıkmaya karar verdim. Çalışırken onun geldiğini fark etmemiş gibi aniden karşılaşmış gibi yapacaktım.

Ya dadan sonrası...

Dolapların arkasından çıktım beni görünce çok şaşırdı eteğini önüne kapattı. Siz burda mıydınız dedi. Bende onun geldiğini duymadığımı söyledim. İkimiz de şok bir vaziyetteydik. Ve ben gözlerimi gördüklerimden alamıyordum. Sema kısa sürede şoku üzerinden attı. “Beni gördün” dedi. “Gördüklerin hoşuna gitti mi?” bari dedi. Muzip bir gülümsemeyle. “Gitmez mi” dedim. “2 yıldır bakıp durduğum o muhteşemliği gördüm” dedim. Gülümsedi. “Şimdi ne yapıcaz” diye sordu. “Ya hiç yaşanmamız sayıcaz ve ben kapıyı açıp çıkıcam ya da” deyip sustum gülümseyerek. “Hımmm” dedi. “O, yadadan sonrası daha hoş galiba” dedi Sema. Beynimde şimşekler çaktı. Sema, “Bugün burada o yadadan sonraki boşlukları doldurabiliriz hocam” dedi. “Ama bir şartım var” dedi. “Söyle Sema Hocam” dedim: “Nedir?” “Yaşananlardan sonra kapıyı açıp dışarı çıkınca her şeyi unutacağız. Hiç yaşanmamış sayacağız” dedi. “Siz nasıl isterseniz” dedim ve yanına sokuldum. Kalbimin hiç bu kadar heyecanla attığını hatırlamıyorum.