Aldatanlar ve aldatılanlar

Beni sevgilim cesaretlendirmişti - 2


13 Mart 2017 00:01

Biraz, 15-20 dakika salsa yapar gibi dans etti ve yanıma oturdu. Fakat ben daha önceki isteksiz yanıma sokulmasından sonra çok da ileri gitmeme konusunda kendimi şartlandırmıştım. Biraz daha sohbet ettik ve ben çok yorulduğumu söyledim. Çünkü geceye kadar sohbet et. Sonra 2-3 saatlik uykuyla işe git. Oradan da buluşmaya. Neyse ben biraz uzanır gibi yaptım oturduğumuz yerde. “Bana burada mı kalacaksın” dedi. Şok oldum. Çünkü önceki gece öyle konuşmuştuk. “Bilmem öyle konuşmuştuk. Ben de ona göre buraya geldim. İstersen gidebilirim” dedim. O da yok sadece ilk defa geldiğin bir yer. O sebeple sorma ihtiyacı hissettim dedi.

Israr etmekten hoşlanmam

Ben de bunu duyunca sanırım benden hoşlanmadı diye düşündüm. Uzatmadan, “Gerçekten gidebilirim benim için sorun değil” dedim. “O yok kalmanı isterim” dedi. Ama ben biraz koptum. İsteksiz bir insanla olmayı istemem. Kendime yakıştıramam. Ben uzandım. Bana “Burada uyuma, yatak odasında yat” dedi. Ben de “Sorun olmasın” dedim ama bunu duymak hoşuma gitti. Onu rahatlatmak adına duş almak istedim. Duş aldım ve yatak odasına uzandım. 30 dakika kadar sonra o da geldi. Yanıma uzandı. “İstersen sarılabilirsin” bana dedi. Ben de arkadan ona sarıldım. Bir müddet öyle kaldım. Sonra döndü ve beni öptü. İşte o an benim geri dönüş anımdı. Hafifçe sarıldık. Belki 1 saat sadece birbirimizi okşadık. İnanın sabaha kadar sadece sarılıp öpüştük. Bu arada uyumayı da ihmal etmedik. Sabah oldu.

İkimiz de çok rahattık

Ertesi gün pazardı. Biraz uyuduk. 9 gibiydi. Ben sarılmayı çok severim. Beni birinin sarmasını, saçımla filan oynamasını da. Elimi tuttu göbeğine doğru götürdü. Ben bacaklarını ve göbeğinden göğüslerini okşarken kontrolü aldı. Bana dedi ki, “Ben ilk tanıştığım kişiyle ilk günden ilişkiye giremem. Bu yüzden akşam mesafeli oldum. Ama şu an seni istiyorum” dedi. Yaşıtlarına göre oldukça diriydi vücudu. Çünkü yaşadıklarımın çoğunu benden büyüklerle yaşamıştım. İlişki konusunda çok detaya girmeyeceğim. Çünkü bu kısımlarını ben çok sevmiyorum. Başkalarının yazdıklarının da bu kısımlarını hızlıca geçiyorum. 1 saate yakın seviştik. Gerçekten ben de çok rahattım o da. Duş aldık. Kahvaltı için onun bildiği köy evi tarzında bir mekana gittik.

Bana inandırıcı gelmiyor

Çok güzel demlik ve köy usulü bir kahvaltı yaptık. Günümüz ertesi günün akşamına kadar devam etti. Sonrasında görüşmelerimiz oldu. Ama her meşru olmayan ilişki gibi bir zaman sonra son buldu. Arkadaşlar yazdığımı tekrar okumadan olduğu gibi göndere basacağım. Belki pek çoğunuzun hoşuna gitmeyecek. Fakat şunu belirteyim. Yalan şeyler yazmayın. Ya da yazdıklarınız gerçekse, çok ruhsuzsunuz. Ben tanımadığım insanla asla böyle bir ilişki yaşamam. Tanış, hemen yatağa yat, iş bitsin, hadi bana eyvallah. Açıkcası hem dürüst değil hem de inandırıcı değil. Bana göre hiç değil...