Aldatanlar ve aldatılanlar

Beni sevgilim cesaretlendirmişti - 1


12 Mart 2017 09:39

Merhaba arkadaşlar. Ben ilk defa bir olayı gazetede paylaşıyorum. Beni buna iten de burada yazılanların pek çoğunun bana gerçekçi gelmesi. Aslında yazıp yazmamak konusunda da çok tereddüt ettim. Pek çok yaşadığım olay var. Bunların hemen hemen hepsi de internette arkadaşlık sitelerinde tanıştığım insanlarla. Gerçek hayatta bu konuda çok utangaç olduğumu söyleyebilirim. Şu an 39 yaşındayım. Yaşadığım bu olay 6 yıl önce gerçekleşti. Ben 33 yaşındaydım. 39 yaşında bir bayan ile internette tanıştım. 3 saat kadar bilgisayar başında sohbet ettik. Kamerası yoktu. Görüntülü olarak göremedim. Daha sonra yorulduğunu söyledi. İstersem telefonda devam edebileceğimizi belirtti. Aslında benim için de çok iyi oldu. Çünkü kamerada görmediğim ve kendisini bayan olarak tanıtan birisiyle 3 saat görüşüp hala içimdeki işletiliyor olma ihtimalini atamadım. Telefonlarımızı paylaştık.

Onu ben aradım

Gerçekten orta yaşlarda bir bayan sesiydi. Ben gerçek hayatta utangaç biriyimdir. Aslında sanal ortamda da gerçekçi ve yine bazı durumlarda utanırım. Bu sebeple ona alışma sohbetini rahat bir şekilde yapabilmem de 20-30 dakikayı bulmuştu. Tanıştığım bayan kültürlü iyi bir işi olan ve iyi bir muhitte olan birisiydi. Dul ve yalnız yaşıyormuş. Arkadaş havasında sohbet ettik. Fakat hep keşke telefonda değilde birlikte sohbet ediyor olsaydık cümleleri tekrarlanır oldu. Hiç cinsel sohbet havasında geçmedi. Fakat o istekten de hiç uzak bir sohbet değildi. Benim sesim onu, onunki ise beni kendine çekiyordu. Ben ailemle yaşıyordum. Bu sebeple sessiz, yatağın altında kısık sesle konuşuyordum. Sohbetin sonuna doğru beni evine davet etmişti.

Giriş katta oturuyordu

Akşam üzeri ona gidecektim. Baya geç saate kadar görüştük. Sonra sözleştik ve ben akşamı beklemeye başladım. Tabi aileme akşam için bir bahane bulmam gerekiyordu. Çünkü gece hayatım yok. Evde olmadığım gün olağanüstü bir durum demektir... Aileme bir arkadaş ismi verip akşam iş çıkışı bir çiçek alıp, bayanın belirttiği eve gittim. Telefon açtım. Sessizce kimse görmeden evine girdim. Öncesinde beni bu konuda dikkatli olmam gerektiği konusunda uyarmıştı. Eve girdim çiçekleri aldı çok teşekkür etti. Aslında ikimiz de birbirimizi tam tahmin ettiğimiz gibi bulduk. Gayet güler yüzlü insanı rahatlatan bir duruşu vardı. Fakat ben biraz çekingen ve utangaç bir yapıya sahiptim. Biraz sohbet ettik, yanıma yaklaştı. Ama tam sokulmadı. Ben biraz daha yakın olmasını istedim hareketlerinden cesaretlenip.

Onda fazlası vardı

Fakat yakın oturmasına rağmen yanıma yaklaşmasını istediğimde tam isteksiz gibi bir tavrı vardı. Ben de acaba yanlış bir şey mi yaptım diye düşünmeye başladım. Sonra belki de bunu hissetti. Bekle geliyorum dedi. Sonra transparan bir gecelikle geldi. Bacakları yaşına göre çok güzeldi. Boyu da zaten normalin üzerindeydi. Hafifçe dans ediyordu. Şansa bak benim ne kadar zayıf olduğum nokta varsa, onda fazlası vardı.