Aldatanlar ve aldatılanlar

Beni bu yola kocam itti

19 Temmuz 2019 Cuma 15:59 | Son Güncelleme: 19 Temmuz 2019 Cuma 16:00

Merhaba adım Semra. İstanbul Ataşehir’de lüks bir sitede oturuyorum. Kocamı en yakın arkadaşıyla defalarca aldattım ve şu anda bile aldatmaya devam ediyorum. Bir ay kadar önceydi bir gün kocam eve arkadaşıyla geldi ve oturup muhabbet etmeye başladılar, ben de içerde oturuyor onlar ne konuşuyor hissettirmeden dinliyordum. Daha sonra kocam lavaboya gitti ve arkadaşı evin içinde dolaşırken göz göze geldik, “Merhaba” dedi ve orada kısa bir muhabbetimiz oldu.

Birşeyler olacağı belliydi

Daha sonrasında bir kaç saat oturduktan sonra kocamla beraber çıkarak gittiler. Arkalarından baktığımda sanki bir şeyler olacağını anlamış gibiydim. Kocamla zaten uzun zamandır ilişkiye girmiyorduk ve canım birisiyle sevişmeyi çok istiyordu. Günlerden bir gün yolda karşılaştık ve bana bir çay ısmarlamak istedi. Kafeye gittik ve orada bir saat kadar oturup muhabbet ettik. Konu gittikçe cinselliğe gidiyordu ve bu benim belli etmesem de hoşuma gidiyor ve onu yavaş yavaş arzulamaya başlıyordum. Ama içimden bir his acaba kocamın arkadaşına bu durumdan bahsetmiş olmasıydı. O nedenle mi bana yakınlaşıyordu. Beni mi kullanmak istiyordu. Bir taraftan da aklımdan bunlar geçiyordu. Ama konuştukça yanıldığımı çok iyi anladım. O da benden hoşlanıyordu.

Bir otele gittik ve...

Aradan çok zaman geçmeden bir otele gittik ve istediğimizi ikimizde biliyorduk, otelde bir odaya yerleştiğimizde deliler gibi sevişmeye başladık. Benim üstümü soyuyor ben de onun pantolonunu çıkarmaya başlamıştım. Beni kucaklayıp kucağında dudaklarımı öpmeye başladı. Bir anda kendimi yatakta onun altında buldum. Sonunda istediğim olmuştu. Yatakta uzandık ve yorgunluğumuzu uzanıp birbirimize sarılarak geçiştirmeye çalıştık. Çok yumuşak bir teni vardı ve beni çok etkiliyordu, o günden sonra sık sık buluşmaya başladık ve daha çok ilişkiye girmeye devam ettik.

Böyle olsun istemezdim

Şu anda kocamdan ayrıldım ve sevgilimle başka bir şehirde güzel bir hayatım var bunun olmasını ben de istemezdim ama ben bir kadınım ve ilişkiye girmek herkes gibi benimde hakkım, kocam bunu bana sağlayamıyordu ama şu anki sevgilim beni tatmin edebiliyor. Kocam boşanmama konusunda çok diretti ama beni ikna edemedi. Herhalde en yakın arkadaşının sevgilim olduğunu bilse beni de arkadaşını da öldürürdü. Ama bu konuda en masum taraf benim ve arkadaşının masum olmasıydı.