Aldatanlar ve aldatılanlar

Ben hiçbir şey anlamadım - 1


10 Ocak 2019 16:25

Merhaba ben Meltem. 31 yaşındayım 1.70 boylarında 55 kilo, oldukça alımlı bir kadınım. Eski eşimle 5 yıllık evliydik. İsmi Mehmet. Onu gayet seviyordum zaten severek evlendik. Cinsel hayatımızda Mehmet’in bazı özgüvensizliklerine karşı iyi sayılırdı. Mehmet arkadaşımın arkadaşıydı o şekilde tanıştık. Ben lisedeyken 17 yaşlarındayken bir sevgilim vardı adı Ömer. O çocukluk zamanlarına rağmen oldukça güçlü bir birlikteliğimiz vardı. Ama yaşımızdan ve aile görüşlerimizden dolayı yaşadığımız maksimum şey ön sevişmeydi o da 1 ya da 2 kere. Benim ve Ömer’in ortak arkadaşı bir bayan arkadaşımız da vardı. İsmi Selen. Bir gün Selen, ben, Ömer ve Selen’in erkek arkadaşı Mehmet oturduk bir kafede sohbet ediyoruz.

İkimiz de ayrılmıştık

Ömer yakışıklı çocuk ama Mehmet de ondan kötü değil yani. Haftalar sonra Selen’le Mehmet bi şekilde ayrıldı. Ondan 1.5 ay sonra da Ömer’le ben ayrılmıştık. İşte sınava girdik o kazanamadı ben kazandım. Biraz kompleks yaptı sıkıldım falan. Ardından Mehmet bunu öğrenmiş ve bana ulaşmıştı. İşte açıkça söyledi. “Senden hoşlanmıştım. “Selen varken bile falan” diye biz görüşmeye başladık ve en sonunda evlendik. Ardından 5 yıl geçti üstünden evliliğmiz iyi gidiyordu fakat çocuğumuz yoktu ben yapmak istemedim. Çünkü yaşımız daha gençti. Bu arada yok Selen’miş yok Ömer’miş hiç alakamız kalmadı ama Ömer’le Mehmet arkadaş olduğu için Facebook’taki lise gruplarından bir şekilde haberleştiler ve görüştürler. Tabi bende tanıyorum diye Mehmet beni de aldı Ömer’e gittik.

Ben istemedim ama

O gün güzeldi gayet tabi ama ben çok gitmek istemedim. İşte eski sevgilimdi sonuç olarak içimde sanki suç işliyormuşum gibi bir his vardı. Ömer bana arada laf sokuyordu. Ama Mehmet bunun farkında değildi. Çünkü Ömer’le olan ilişkimizle ilgili o kafede oturduğumuz gün dışında bilgisi yoktu. Neyse o gün güzel geçti ve biz eve döndük. Ertesi gün pazartesi Ömer aradı. Ceketim orda kalmış diye. Farkındaydım zaten ama Mehmet’e derim alır diye pek takmadım. İşte bu bana gel al diye aramış. Ben de “Mehmet alır akşama ben işteyim şimdi” dedim. “Ama Ömer’in yoluna ters olduğu için ev gelmesi zor olur” gibi şeyler falan dedi.

Laf çarpmaya başladı

Ben de “Neyse yarın izin günüm yarın ben almaya çalışırım Mehmet gelemezse” dedim. Mehmet iş dönüşü yorgun olacağından üşendi ve almadı çeketi. Ertesi gün ben izin günümde saat 15:00 gibi gittim. Ömer’e (Ömer’in butiği var o yüzden istediği zaman çıkabiliyor işten) zaten o kadar yol gelmiş pek memnun değildim alıp gidiyim diyordum. Ömer de “Gel otur yorulmuşsun bir kahve yapalım” dedi...

 

Devamı var...

loading...