Aldatanlar ve aldatılanlar

BALDIZLA SEKS MACERAMIZ -1


13 Eylül 2017 12:19

SELAM arkadaşlar, ismim Semih, 33 yaşındayım. Almanya’da yaşıyor ve çalışıyorum. Almanya’ya bundan 10 sene önce işçi ailesi olarak geldim. Eşimle görücü usulü evlendik, ama çok sükür çok da mutluyuz. Bu anlatacağım olaya kadar eşimi hiç aldatmamıştım. Geçen sene 7’inci ay geldi çattı, Türkiye’ye tatile gideceğiz. Aile büyük olduğu için, 3 araba ile yola çıkacaktık. Bacanak, baldız ve çocukları binek bir arabayla, kayınço, hanımı çocukları ve kayınpederle kayınvalide minibüs tarzı bir arabayla, biz de kendi arabamızla. Son günde bir aksilik çıktı benim çalıştığım işyerinden telefon geldi ve bizim izin malesef iptal oldu.

Moralim sıfırdı resmen. “Yapacak birşey yok” dedik ve bunları uğurladık, iki araba ile yola çıktılar.

Benim izin iptal oldu

Aradan iki gün geçti, gece yarısı acı acı telefon çaldı. Telefondaki kayınço idi, bizim bacanak Yuanistan’da rahatsızlanmış ve hemen hastaneye götürmüşler. Apandistten ameliyat olacakmış. Çoluk çocuk perişan olmasın diye baldızı hastanede bacanağın yanında bırakıp, çocukları kendi minibüslerine alarak bunlar tek araba ile yola devam etmeye karar vermişler. Ve benim de uçakla acil Yunanistan’a gelip bacanakla baldıza yardım etmemi istediler. Ben de hemen işyerime telefon açıp durumun aciliyetini bildirip özel izin aldım. Hemen evden çıktım, taksi ile Hannover havaalanına gittim. Şansımdan 1 saat sonra Yunanistan’a uçak vardı, bilet alıp atladım uçağa. Sabaha karşı Yunanistan’a indim ve taksi ile alel acele hastaneye yetiştim. Bacanak ameliyattan yeni çıkmış ama daha ayılmamış yatıyor, baldız da perişan halde kapıda beni bekliyor. Baldız beni görünce, garipliğin ve yalnız kalmanın verdigi korku ve endişe ile koştu boynuma sarıldı. Bir ağlıyor ki görmeyin.

Baldız boynuma atıldı

Aslında bacanağı hiç sevmem, kendisine hiç bakmayan odunun teki, inanın bizim köydeki eşeklerden farkı yok. Her zaman bizlerin yanında baldızı kırar, rencide eder. Ama baldız garibim ne yapsın, kader demiş sesini çıkarmamış. Neyse ben doktorlara bacanağın durumunu sordum. Ameliyat biraz sorunlu geçmiş. En az 5-6 saat kimseyi yanına almayacaklarmış ve kendine geldiğinde de ADAC uçağı ile Almanya’ya göndereceklermiş, çünkü Almanya Hastalık Sigortası öyle istemiş. Baldıza bunları aynen söyledim ve “Nasıl olsa görüştürmüyorlar, hastane kapısında böyle sefil bir şekilde beklemenin bir anlamı yok, seni bir otele götüreyim, orda bir duş al kendine gel, biraz uzan dinlen, ben hastaneye geri gelir ilgilenirim, sonra da gelir seni alırım!” dedim. Baldız önce yok dese de, ısrar edince kabul etti.

Küçük bir valizi ile onu iyi bir otele götürdüm, odasına kadar çıkardım ve “Kapıyı arkasından kilitle her ihtimale karşı, ben 6-7 saat sonra gelir ve seni alırım!” dedim ve hastaneye döndüm. Bacanak halen narkozun etkisindeyken başka odaya aldılar, ben de yanında idim. Uyandığı zaman beni görünce nasıl sevindi eşşek herif.