Aldatanlar ve aldatılanlar

Bakkal ile küçük kaçamak


13 Şubat 2018 11:32

Biraz kendimden bahsedeyim.Üniversite öğrencisiyim.1.74 boyunda 36 beden kumralm. Geçen yıl başımdan geçen olaydan birkaç gün önce erkek arkadaşımla tartışmış ağız kavgası etmiş konuşmuyorduk. Bu sürede onunda benden özür dilememesi ve hiç sesinin çıkmamasyla sevgisinin bittigine inandım. Yakın zamanda karşı apartmanin altına açılan bir bakkal vardı. Bende bir kaç haftadır eve yakın diye ordan alışveriş yapıyordum.

Bakkalın sahibi 55 yaşında çok cana yakın güler yüzlü biriydi. O yaz annem ve babam memlekete gitmiş ben üniversitede sınavlarım olduğundan gidememiştim. Erkek kardeşimle ikimiz kalıyorduk. Erkek arkadaşımla ayrıyken bakkala gittiğimde yanlızlığın etkisiyle bana davranışı sohbeti ve ilgisi hoşuma gitmeye başladı. Hoşuma gittiğini anlamış olacak ki birkaç kez para üstü verirken elimi hatta bileğimi tutmaya çalışmış eliyle koluma sırtıma dokunarak benle temas kurmaya çalışıyordu. En son gittiğimde anne babamın gözükmediğini nerede olduklarını sordu. Memleketde olduklarını sınavlar nedeniyle gidemediğimi söyledim.

Bakkal değil canavar

Bana canın sıkılırsa istersen bir akşam size geleyim birkaç birşeyler yudumlar sohbet muhabbet ederiz demişti.Bende derslerden ve sıcaktan bunalmıştım gerçekten de. Yalnızlık da cabası. Erkek kardeşim de haftasonu arkadaşlarıyla denize gidip sahilde çadır kuracaklardı. Ona cuma akşamı gelebileceğini ama alkol getirmemesini söyledim.O da tamam dondurma filan getiririm maksat sohbet muhabbet demişti. Cuma günü akşam olduğunda bende birşeyler hazırlamak için mutfaktaydım.Tam işim bitip salona geçerken kapı çaldı açtığımda Kenan abi elinde bir sürü poşetle karşımdaydı.

Erken geldiğini yüzümden anlamış ki, “Dükkanı 1 saat erken kapatayım dedim” dedi. İçeri oturduk. “Eşimi ve çocugu kayınvalideme gönderdim bu gece yoklar” dedi. Neden alkol getirdiğini sordum kem küm edip muhabbetin bunlarla daha güzel olduğunu söyledi. Fıkralar anlatıyor beni güldürüyor eskilerinden ara ara cinsel deneyimlerinden ve lise aşklarından anlatıyor, zaman su gibi geçiyordu. Bu arada 3 şişeyi içmiş ama ben tüm ısrarlarına rağmen içmemiştim. Elimde dondurma yiyordum. 3.şişeyi açtığında konuşmaları hareketleri değişmeye başlamıştı. 4. şişe elinde yanıma oturdu. O gün hava 40 dereceydi belki ve üzerimde beyaz bir tişört ve normalde evde sortla otururdum ama o gelecek diye uzun pileli etek giymiştim oturunca ancak diz kapağıma geliyordu.

Elinde şişesiyle yanıma oturunca dondurmayı çok güzel yediğimi söyleyip elimden alıp kalanını yuttu ve biradan bir yudum almam için dakikalarca yalvardı. Sonunda birkaç yudum aldım tadı hiç hoşuma gitmedi elimle yiterken şişe üzerine döküldü. “Babamn gömleklerinden vereyim” dedi istemedi. Tişörtünü çıkardı kalkarken elimden tutup yanına oturttu. Elleriyle beni iyice sıkıştırmışken birden üzerime yüklenip beni koltuğa yatırdı.Ben çığlık atmışım farkında değilim eliyle ağzımı kapattı.Tazmanya canavarı gibi azmıştı resmen o bakkaldaki adamdan eser yoktu. Her şey bittiğinde ben bekaretimi kaybetmiştim artık.

loading...

Reklamın kapanmasına 5 saniye kaldı