Aldatanlar ve aldatılanlar

Ateşle barut yan yana durmaz


12 Temmuz 2018 12:19

Merhaba arkadaşlar. İsmim Ayşe. 36 yaşında ve evli bir kadınım. Kendimi bildim bileli bakımlı bir bayanım. Bir ortama girdiğim zaman herkesin bakışlarının bende olması gerçekten çok hoşuma gidiyor. Hani hobiniz nedir diye sorarlar ya benim hobim de bakımlı olmak ve çevremdeki insanların beni sürekli parmakla göstermesi diye bilirim. Esmer ve balık etli bir bayanım. Yuvarlak kalçalarım ve göğüslerim her zaman karşımdakinin ilgi odağı olmuştur.

Çok iyi iki arkadaştık...

Herkesin ilgisini çekiyordum ama bu çekiciliğim kocam üzerinde pek de etkili değildi. Benimle tek ilgisi akşama ne pişirdiğimdi. Ancak onu merak ederdi. Zaten konuştuğumuz yegane konu da buydu. Ne kadar güzel yemek yaptığım, benim elime kimsenin su dökemeyeceğiydi. İnsan tabii ki takdir görmek ister ama sevilip okşanmak, öpüp koklanmak da ister. Kocam hep kendi midesi ile ilgili kısmı takdir etti. Kendi mutluluğu için güzel sözler söylerdi hep. Artık aynı yatağı paylaşan iki arkadaştık. Tek ortak noktamız ise çocuklarımızdı. İkimiz de sanırım bu düzeni alışmıştık. Kocam yıllar sonra ilk kez bir akşam eve asker arkadaşı ile beraber yemeğe geldi. Benim güzel yemek yaptığımı arkadaşına ballandıra ballandıra anlatmış. O gece üçümüz bir yandan yemek yerken bir yandan da asker anılarını dinledim. Kocamın asker arkadaşının ismi Haluk’tu. Haluk eşinden ayrılmış ve yalnız yaşıyordu. Gerçekten çok yakışıklı, bakımlı ve güçlü bir erkekti. Bir ara sürekli göğüslerime baktığını fark ettim. Ne yalan söyleyeyim göğüslerime bakması hoşuma gitmişti. Kocam içtikçe içiyor ve sarhoş olmak üzereydi. Haluk o gece bizde kalacaktı. Ben buz getirmek için mutfağa gitmiştim. Arkadan ayak seslerini duymuştum ama Haluk’un peşimden geleceği hiç aklıma gelmezdi.

Patlamaya hazır füze

Bana yardıma ihtiyacım olup olmadığını sordu. Sonra da kocamın masada sızdığını söyledi. Birlikte kocamı yatak odasına taşıyıp yerine yatırdık. Haluk sürekli beni takip ediyordu. Birlikte tekrar salona geçtik. Ve sohbete devam ettik. Artık birbirimizin güzünün içine bakarak konuşuyorduk. Benden su istedi. Ben de kalkıp mutfaktan bir bardak su getirdim. İçtikten sonra yanına oturmamı istedi. Ben de kocamın uyanabileceğinden korktuğumu söyledim. Haluk da “Askerde de böyleydi bu. İçki çarpar. Yarın akşama kadar uyanmaz” dedi. Bu sözler bombayı ateşteleyen fitil gibiydi artık ikimiz için. Haluk boynuma yapışmış ve beni öpücüklere boğuyordu. O anda sanki kendimden geçmiş ve ilk defa biri boynumu öpüyordu. Çok heyecanlanmış ve nefes nefese kalmıştım. Hiç ters bir tepki vermeyip ona doğru döndüm ve öpüşmeye başladık. Haluk birden eteğimi sıyırdı. Daha birkaç saat önce tanıştığım bir adamın kolları arasında sevişiyordum. Hem de bu adam o iri elleri ile beni okşuyordu. Parmakları çok kalındı. Bana muhteşem dakikalar yaşatıyordu. O gece sabaha kadar durmadan evin dört bir tarafında seviştik. Ama ne sevişme. Evet kocamı yıllar sonra asker arkadaşı ile aldatmıştım ama bundan hiç pişmanlık duymadım. Sonuçta onu eve kendisi getirmiş ve benim ile tanıştırmıştı. Şimdi size bir soru sormak istiyorum. Hiç ateşle barut yan yana durur mu? O ikimizi baş başa bırakmış ve uyuyordu. Şimdi bunda ben mi suçluyum yoksa kocam mı? YARI N: Genç lere de şans vermek lazım