Aldatanlar ve aldatılanlar

Asistanıma bildiğim her şeyi öğrettim


19 Haziran 2017 00:17

EVE geçtikten bir kaç saat sonra telefonum çaldığında geldiğini fakat evi bulamadığını söyledi. Bende gidip kendisini olduğu yerden alıp geldim. Bu arada alışveriş yaptığımdan duş alamamıştım. “Sen rahatına bak benim duş almam lazım” dedim. Duştan çıktığımda oda üstünü değiştirmiştim. O da bir şeyler hazırlamıştı. Uzun bir oturmadan sonra “Yatalım artık” dedim ve kendi odamı ona verip ben salonda uyuyacağım söyledim.

Uzak duruyordum ondan

O anda suratı birden düşmüş adeta çıldırmıştı. İçinde fırtınalar kopuyordu ve ben bunu çok iyi anlıyordum bana o zaman yatağı yere sermemi ve kendisininde salonda uyumak istediğini söyledi. Yatağı alıp salona serdim ve koltuğa geçtim o kadar yakın ve bir o kadar da uzak duruyordum. Dışarıdaki sokak lambası içeriyi gayet iyi aydınlatıyor ve ikimizde birbirimizi gayet net bir şekilde görebiliyorduk. Ben çok sıcak olduğunu söyleyip eşortmanımı ve atletimi çıkartım. O da haklı olduğumu söyleyip üstündekileri çıkardı. Vücudu mükemmel göğüsleri harikaydı. Ama ben kafaya koymuştum hiç bir şey yapmayacak ve onu deli edecektim.

İntikam işkenceye döndü

Biliyordum ki ben bir fırsat vermediğimde o bir şey yapmayacak çekingen davranacaktı. Bu arada yataktan kalktı ve “Su ister misin?” dedi. “Olur” dedim. Ayağa kalktıp ışığı açtığında o mükemmel güzellik karşısında neden bu kadar inat ettiğimi sorguladım ama sonuna kadar götürecektim oyunu. Suyu getirdiğinde o an dudaklarına yapışmamak için kendimi zor tuttum. Adeta kendimi zincirlere vurdum ve başardım da... Su bardağını olduğu gibi üstüme boca etti o soğuk su üstüme döküldüğünde bir sıçradım ki felaketti... Bana çok sinirlenmişti. Sürekli güzel olup olmadığını soruyordu. Ben de güzel olduğunu söylüyordum. İlgisizliğim karşısında adeta çılgına döndü. Ertesi sabah kalkıp kahvaltı ettik. Daha doğrusu o somurttu ben atıştırdım birşeyler...

Sıra ona gelmişti

Birlikte işe gittik. Kendim engel olduğum için gurur duyuyordum. O gün akşama doğru beni arayarak o gece bende kalıp kalamayacağını sordu. İkinci bir gece dayanabilir miydim kendime güvenemiyordum. Kanma, oyunun galibi sen olacaksın diye içimden sürekli konuşur hale gelmiştim. Çünkü aynı şekilde ortada kalmak istemiyordum. İlk atak ondan gelmeliydi. O isterse olmalıydı. İstekli gözükmemeliydim. Üzerinde kırmızı ipek bir gecelikle çıkagelmişti.Gelip yanıma oturduğunda kokusu beni benden alıp götürdü. Ama olanlar oldu. İkimiz de artık inadımıza yenik düşmüştük. Ayağa kalkıp yavaşça sarıldım ve öpüşmeye başladık. Sabah çok güzel bir kahvaltı hazırlayıp beraber evden çıktık. Şimdi ara sıra görüşüyoruz. Benimle evlenmek isityor ama bu imkansız. Eğer beni istiyorsa bu hayata razı olmak zorunda.