Aldatanlar ve aldatılanlar

Asistan ile büyük inatlaşma - 1

24 Haziran 2019 16:22

Merhabalar, mükellefimiz olan firmadaki asistan ile aramızdaki geçenleri anlatmak istiyorum. Bir çok kişi tanıdım ve olay yaşadım. Her neyse şu an 35 yaşındayım, bu olay olduğunda 26 yaşlarındaydım. Muhasebe işleri ile uğraştığımdan birçok kesimden insanla muhatap oluyordum. Firmaya incelemeye gittiğimde ilk gözüme çarpan kişi çok güzel bir o kadar da alımlı ve asi bir tavrı olan bir bayandı. Asistan da bu mükemmel bayanın asistanıydı. Firmanın asıl sahibi erkek olmasına karşın çalışanlarının tamamı bayanlardan oluşuyordu. Asistan olan kişi ile ilk zamanlarda pek muhabbetimiz olmamasına karşın ne zaman karşılaşsak sıcak bir tebessüm yüzümüzden eksik olmuyordu.

Ben davet ettim

Bir sabah sorunlu bir işlemden dolayı firma yöneticisi ile buluşup toplantıya gittik. Toplantıdan çıktıktan sonra beni firmaya davet etti, “Orada kahvaltı yapalım sonra işe dönersin” dedi. Bende kahvaltı yapmadığımdan kabul ettim ve beraber firmaya geçtik. İş yerine gittiğimizde asistan mükemmel bir kahvaltı masası hazırlamıştı. Kahvaltıda bir nevi bizim tanışma yerimiz olmuştu. İkinci gün bir kaç kez telefonla görüştük bu konuşmalar esnasında benim çalıştığım yere çok yakın oturduğunu öğrendim ve eve giderken bize uğramasını işyerimizde bir kahve ısmarlamak istediğimi söyledim ve kabul etti.

Hoş ve alımlıydı

İşyeri kapanış saatleri aynı olduğundan kendisi geldiğinde zaten büroda kimse yoktu. Her neyse zil çaldı ve kapıyı açtım asansörle yukarı çıkmasını bekliyordum, asansör kata geldi ve kapı açıldığında inanın nerdeyse dibim düşecekti. Hatun öyle güzel ve ihtişamlı görünüyordu ki bir an şaşkınlık içerisinde kaldım. Zaten güzel hoş alımlı bir bayandı, içeri aldıktan sonra ufak bir işyeri tanıtımından sonra masaya geçtik tam karşıma oturdu zaten. Mini bir etek ve askılı bir bady giymiş olan asistanın her bacak değiştirişinde ben ateşler içerisinde kalıyordum. O da bunun farkına varmış sürekli firikik verip duruyordu.

Ayrılık zamanı

Muhabbet ve kahveden sonra ikimizde yalnız yaşadığımızı öğrendik ve samimi konuşmalar başladı derken eve gitmek istediğini söyledi. Bende eve kadar kendisine eşlik ettim. Kapıda, “Kahve içmeye davet etmeyecek misin?” dedim. O da, “Kahveyi zaten içtik belki başka bir zaman” dedi ve ayrıldık. Asistan beni resmen ateşler içerisinde bırakmıştı. O kadar firikikten sonra bu davranışını anlayamamıştım. O günden sonra o kadar yakınlaştık ki neredeyse sırdaşı olmuştum. Her şeyi konuşur olmuştuk cinsellik dahil, ben iş için bir kaç gün il dışına cıkacağımı ve İstanbul’da olmayacağımı söyledim. “Dönüşte mutlaka görüşelim sana çok alıştım, arayı çok fazla uzatma” diye konuşmalar geçti aramızda.

 

DEVAMI YARIN