Aldatanlar ve aldatılanlar

ARZULARIMIN KURBANI OLDUM -2


21 Mayıs 2018 13:10

Başka erkeklere vücudumu teşhir etmek çok rahat yaptığım bir şey olduğu için erkeklere karşı çekingenliğim hiç kalmamıştı. Ama bir yandan da özel olan şeylerimi kaybetmek çok korkutuyordu beni. İnternetten tanışdığım bir adamla birlikte olmaya karar verdim. Uzun bir arkadaşlığın ardından buluşmaya karar vermiştik. Bunu yapıp yapmama arasında kaldım. Çünkü bir yandan bu heyecanı yaşamak istiyordum bir yandan da namusuma helal getirmek istemiyordum.

Onun için süslenmiştim

Sade bir makyaj yaptım. Manken değilim ama vucdumu beğenirim. Yüzüm çok güzel olmasa da vücut hatlarım bence güzeldir. Kalbim gümbür gümbür atıyordu. Otelin dış kapısında arabadan indim. Ben otel merdivenlerinden çıkarken adam kapıda bekliyordu. Beni tanıdı. “Hoş geldin” dedi otelin kapısında karşıladı, elimi öptü. Uzun boylu, geniş yapılı takım elbiseli temiz traşlı çok özenli bir beydi. Sanırım 40-45 yaşlarındaydı. Yakışıklı diyemem, sert yüz hatları vardı ama oldukça kalıplı yapılıydı. Ben sonuçta 1,58’im, eşim 1,69 boyunda. Adam ise 1,80’den uzundu. O kontrast insana farklı bir his veriyor. Otelin lobisinden restaurantına geçtik. Masada sandalyemi tuttu, ben oturana kadar bekledi.Çok kibar çok nazik beyefendiydi gerçekten.

Heyecanım tavan yaptı

Benim ise ellerim bile terliydi heyecandan. Yemeğimizi sipariş ettik, karşılıklı oturduk. Önce kısa konuşmalar, havadan sudan sonra yemek gelince ülkeden, ailelerden konuştuk. Evli olduğumu söyledim, hiç uzatmadı, “Çok kişi var bu işi yapan” dedi “Canını sıkma” dedi. O an diyemedim ben öyle bir kadın değilim. Değilim desem ne diyecektim. Adam işini anlattı, hayatını anlattı, anladığım kadarıyla çok kültürlü varlıklı biriydi.Hırsları aşırılıkları olan biri değildi. İyi eğitimli aileden varlıklı ama iyi işi olan biriydi.Az gülüyordu ama gülünce çok tatlı oluyordu. O sert yüzü yumuşyordu. O güldükçe ben de rahatlıyordum. 20:00’den 23:00’e kadar yemek masasında oturduk yedik içtik sohbet ettik alkol almadan çok güzel sohbet ettik. Konu hiç bir zaman sekse gelmedi. Hiç acelesi olmayan sakin biriydi. O anların tadını keyfini çıkardık. Yemek bitince de “Dışarı çıkalım” dedi. Otelin arkasında havuz vardı. Havuz başında masalar. Bir masaya oturduk.

Herşey güzel başlamıştı

Gece çok güzeldi. Su, ışıklar, gökyüzü, yıldızlar. “Birşeyler içelim” dedi. Sevmem ama itiraz etmedim.İçeceklerimizi o seçti. Ben rahatladıkça şakalar yaptım. Her esprime güldü. O sert bakışlı adam samimi bir arkadaşa dönüştü. Saat 01:00 gibi ışıklar kapanınca havuz kısmının kapandığını anladık. O anlarda aklımda ne eşim vardı, ne sevişme vardı, ne seks vardı. Biraz başımda dönüyordu, şarabın etkisiyle. Işıklar kapanınca adam masadan kalktı hiç bir şey söylemedi ben de kalktım. Elimi tuttu. Kocaman elinin içinde kayboldu elim. Bir elektriklenme oldu o an. İkimizde konuşmadan otele girdik tekrar, asansörü çağırdı.