Aldatanlar ve aldatılanlar

Arkadaşımın kocasıyla...

07 Mayıs 2019 12:28

Ben 1.73 boyunda 56 kiloyum. Fiziğim çok beğenilir özellikle kalçalarımın dik ve sert oluşu çok dikkat çeker. Yani çok seksi olduğum kız erkek tüm arkadaşlarımca söylenir. Gelelim hiç aklıma gelmeyen ama yaşadıktan sonra da aklımdan bir türlü çıkmayan o geceye...

Eski bir kız arkadaşımın eşiyle birlikte vakit geçirdiği bir arkadaş grubu vardı. Hepsi evli çiftlerden oluşuyor. Bir iki gezmelerine, pikniklerine beni de davet etti. Aslında hepsini tanıyordum fakat çok samimi değildim. Tabii giderek samimi olduk. Bu grup içindeki Hande ve kocası Bora örnek çift olarak gösteriliyordu. Bora da çok ilgili, konuşkan, neşeli biriydi. Bana karşı fazla ilgili davranması bazen bana ilgisi mi var acaba dedirtiyordu ama böyle güzel bir çifte konduramıyordum açıkçası. Bir de böyle şeyler söylenmez yaa ben de kimseye birşey söylemedim... Birgün bora ve eşi benden bir yardım istediler ben de işim gereği işlerine yardımcı oldum. Ee tabii onlarda bana borçlu oldular. Sonra birgün Bora aramış duymamışım, ertesi gün tekrar aradı. Açtım, “Artık borcumu ödeyeyim diyorum” dedi.

Tereddütte kaldım

Olur dedim ertesi gün için randevulaştık. Ben heralde eşiyle birlikte bir plan yaptılar beni yemeğe götürecekler diye düşündüm. Bunu için oldukça şık giyindim. Üzerimde sırtı ve ön kısmı V yaka açık olan sırtında sarı fermaurı siyah kısa elbisemi giydim. Siyah ince çorap ve çizme. Artık hazırdım. buluşmaya gittiğimde arabayla beni bekliyordu, bindim arabaya, “Hande nerede” dedim... O da, “Bundan sonrası sürpriz olacak sana. Sorma” dedi... “Ee peki bakalım” dedim. Ama beni, elbisemi süzmesinden içimde birşeyler gıcıklanıyordu. Sonuçta dışarıda yemek yedik sonra da onların ikinci bir evi dayalı döşeli vardı, ben kirada sanıyordum ama değilmiş. Yani kiracıları yeni çıkmış. Oraya gittik. Asansörde artık nefesim daralmaya başlamıştı. Ama Hande’yi sormadım. Artık sürpriz olsun dedim kendinmce.. Bakalım düşündüğüm gibi mi çıkacak dedim. Eğer öyleyse yapma derim olur biter dedim. Nereden bilebilirdim benimde kendime hakim olamayacağımı... Evde kimse yoktu, zaten biraz sarhoş olmuştum; o müzik açtı, içki getirdi.

Nasıl böyle birşey yaptım

İçiyorduk, oturduk, konuşurken sürekli bana dokunmaya çalışıyordu. Sonrasında “Artık yatalım” dedim ben. Çok kararsızdım. Çekindi o da. Odama gittim ama evde kimse yaşamadığı için pijama yoktu. Bende çırıpçıplak yatmak yerine elbisemle yattım. Çok geçmeden odamın kapısı açıldı. Aklım karışmıştı bir yanım onu çok istiyor diğer yanım olmaz Hande’nin eşi o. ‘Nasıl bakarsın Hande’nin yüzün’e diyordu. Bende uyuyor gibi yaptım. Yanıma uzandı, benim sırtım dönüktü, sarıldı bana; sonra yavaş yavaş fermuarımı çözdü ve sırtımı öpmeye başladı. O zaman yüzümü ona döndüm, dudaklarıma yapıştı, deli gibi öpüyordu. Ben bir ara ittim onu “Yapma” dedim. “Yapma lütfen.. Hande” diyordum ama o elbisemi çıkarmaya çalışıyordu artık.. Sürekli, “Seni çok arzuluyorum, hep aklımdasın.. lütfen, lütfen” diyordu.. Ben ne kadar elini tutmaya çalışsam da artık karşı koyamadım elbisem yoktu. Ben yüzümü kapattım artık ellerimle... Hala şaşkındım... Şimdi ise kendimden utanıyorum.

loading...