Aldatanlar ve aldatılanlar

Aldatmayı hiç düşünmemiştim (17)


15 Nisan 2019 10:52

Eve geldiğimde Nazmi’yi aradım. “Aşkım, akşam saat 20:00 gibi nete girmeni istiyorum” dedim. Nazmi nedenini sormadan, “Tamam aşkım, girerim” dedi. Çocukları anneme gönderdiğim için müsait sayılırdım, bir tek kocamı halletmem lazımdı. Saat 18:00 gibi kocamı aradım, akşam komşu kadınlarla oturacağımız için, şimdiden gelip yemeğini yiyip gitmesini söyledim. Kocam 10 dakika içinde gelmişti. Yemeğini yedikten sonra kocama, “Erken gelme, kadınlar geç saatlere kadar otururlar” dedim. Zaten kocam kahvehaneye takıldı mı, gece yarısından önce gelmezdi. “Tamam” deyip gitti.

Bahar çok heyecanlanmıştı

Bahar’ın işten çıkmasına bir satten fazla zaman vardı. Çay demlemek için ocağa su koydum. Biraz etrafı toparladıktan sonra televizyon izlemeye başladım. Tam o sırada kapı zili çaldı. Bu saatte gelen de kimdi acaba? İçimden (Hay aksi şeytan) diyerek kapıya yöneldim. Kapının dürbününden baktığımda, Bahar’ı görünce rahatladım. Hemen kapıyı açtım, “Kız erken çıkmışsın. Hoş geldin” diyerek içeri buyur ettim. Bahar ayakkabılarını çıkardıktan sonra mutfağa geçtik. “Senin yüzünden patrona yalan söyleyip erken çıktım. Söyleyeceklerini merak ettim, hadi anlat” dedi. “Patlama kız. Biraz soluklan hele” dedim. Bahar eve uğramadan direkt bana geldiği için fazla zamanımız yoktu. “En iyisi, sen git evdeki işlerini hallet gel, o zaman konuşuruz” dedim. Neticede Bahar evli bir kadındı, üstelik bir de çocuğu vardı. Gerçi çocuğuna kaynanası baktığı için sorun yoktu, ama yine de anne olmanın sorumlulukları vardı. Bahar’a, “Haa, çocuklar annemde, kocamı da kahvehaneye gönderdim, geç gelecek. Yani evde yalnız olacağız senle, gelirken vaktini ona göre ayarla” dedim. Bahar heyecanla, “Tamam abla!” diyerek gitti. Bahar gittikten sonra hemen bilgisayarı açtım. Nazmi netteydi ve sohbet etmeye başladık...

Ortamı hazırlamıştım

Nazmi’nin nete girmiş olmasına gerçekten çok sevinmiştim. Webcamı açtıktan sonra sohbet etmeye devam ettik. “Bahar birazdan bana gelecek, sakın bunu bildiğini belli etme, ama tahrik edici şeylerden bahset” dedim. Bu haber Nazmi’yi memnun etmiş olmalıydı ki, alttan alttan tebessüm ediyordu. “Merak etme aşkım, o iş kolay” dedi. Bahar’ın gelmesini beklediğimiz zaman zarfında hep ondan bahsetmiştik. Saat 20:30’a yaklaştığı halde Bahar’dan halen ses seda yoktu, oysa 20:00 gibi gelmesi gerekiyordu. Acaba bir aksilik mi oldu diye aklımdan geçirirken, kapı zili çaldı. Sevinçle, “Oleeeeyy. Geldi aşkım, geldiiii!” diye yazdım. Yerimden fırladım ve kapıya koştum. Gerçekten de Bahar gelmişti, “Nerde kaldın tavuk?” dedim. Bahar, “Yemekti, bulaşıktı, derken işim anca bitti işte...” dedi. Üzerinden çok güzel bir koku geliyordu. Azda olsa makyaj yapmıştı. Biraz da pohpohlamak amacıyla, “Çok güzel olmuşsun Bahar!” dediğimde, teşekkür etti. “Kız tavuk, sana çok güzel bir haberim var” dedim. Bahar ne olduğunu öğrenmek için ısrar edince, “Nazmi Webcamda”

DEVAMI YARIN