Aldatanlar ve aldatılanlar

ALDATMAYI HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM (11)


08 Kasım 2018 13:11

Bunun ne hapı olduğunu sorduğumda, “Aşkım, bunu içince daha istekli olacaksın!” dedi. Ben de, “Aşkım, zaten çok istekliyim, buna gerek yok ki!” dedim. Israr edince dediğini yapıp, hapı suyla içtim. 10 dakika sonra, kocamı ilk aldattığım binanın önündeydik. Arabadan indiğimizde başımın döndüğünü hissettim. Beynim uyuşmaya, gevşek gevşek konuşmaya başlamıştım. Omuzumdan tutarak binaya girdik. Asansörle 3. kata çıkıp, dairenin kapısını açıp içeriye girdik...

İçeri girer girmez dudaklarıma yapıştı. Aynı şekilde karşılık vermeye çalışıyordum. İkimiz de çıldırmış gibiydik. Daha önce böylesine istek ve arzulu öpüşmemiştim.

Yatak odasına yürürken sendeledim. Başım dönüyor, bacaklarım tutmuyordu, “Aşkım, sarhoş gibiyim. Bana birşeyler oluyor!” dediğimde, “İçki içtin ya, ondan olmalı!” dedi. “Ne içkisi?” dedim. “Sonradan gelen içecek vardı ya, o içtiğin içkiydi!” dedi. Başımın dönmesinin nedeni içtiğim içkidendi.

Beni sarhoş etmişti

Hayatımda ilk kez sarhoş olmuştum. Gözlerim kapanıyor bacaklarım tutmuyordu. Beni kucağına aldı, yatak odasına götürüp yatağın üzerine bıraktı ve “Aşkım, bugün sevişmelere doyacaksın!” dedi.  İçkinin etkisini öyle göstermişti ki, kendimden geçmek üzere olduğumu hissettim. Üzerime bir ağırlık çöktü. Gözlerim kapanmaya başladı. Ne olduğumu anlamadan kendimden geçiyordum. Nazmi, “Dur aşkım sana su getireyim!” diyerek odadan çıktı. Sonra ne olduğunu hatırlamıyorum. Gözlerimi açamıyordum. Aradan ne kadar zaman geçti bilmiyordum, ama yavaş yavaş kendime gelmeye başlamıştım.

Sessizce Hazmi’yi dinledim

Gözlerimi açtığımda odada kimsenin olmadığın farkettim. Nazmi işini bitirmiş banyo yapıyor, diye düşündüm. Vücudumun hali yine perişandı. Zor da olsa ayağa kalktım. Duvarlara tutuna tutuna tuvalete gittim. Tam o esnada gelen seslerden, Nazmi’nin birisiyle sohbet ettiğini duydum. Korkudan kalbim duracak gibiydi. Nazmi mutfağın balkonunda adamın biriyle sohbet ediyordu.

Ama o adam kimdi? Benim evde olduğumu biliyor muydu? Değişik düşüncelere kapılmaya başlamıştım. Ne konuştuklarını merak etmiştim ve sessizce tuvaletten çıkıp, mutfağın kapısına yaklaşıp, konuşmaları dinlemeye başladım...

Duyduklarıma inanamadım
Adam, “Gerçekten harika bir kadınmış, daha önce böylesiyle hiç sevişmemiştim!” derken, kimden bahsettiğini anlamaya çalışıyordum.
Nazmi, “Ben sana ne demiştim, kadın sevişme hastası! Kapalı falan, ama iyi sevişiyor. İnan bana, kadın o kadar istekli ki!” derken, adam da, “Gerçekten de çok güzel kadınmış. Onunla ben de sevişmek isterim” diyordu.

Nazmi, “Kadın bana iyice alıştı, evden pazara gitme bahanesiyle çıkıyor, bununla her hafta sevişebiliriz!” dediğinde, kimden bahsettiklerini anlamamak için aptal olmalıydım. İnanamıyordum ya, Nazmi bunu bana nasıl yapardı! Hem utanıyor, hem korkuyordum...