Aldatanlar ve aldatılanlar

Aldatmadım mutlu olmak istedim

18 Haziran 2019 11:32

Ben 22 yaşında alımlı, çok seksi bir bayanım. 3 yıllık evliyim bir de çocuğum var. Bundan 5 sene önce zorla nişanlandım. Ailevi nedenlerden dolayı sevmiyordum. Hatta ondan tiksiniyordum ama o bana sırıksıklam aşıktı ve ona her hareketimle bunu gösteriyordum. Ben kaçtıkça o daha çok seviyordu. Böyle bir yılımızı doldurduk. Onun interneti vardı. Bende bunun bahanesiyle kendime internet bağlattım. Bana yaranabilmek için her dediğimi yapıyordu. Niyetim başlarıyla konuşup kafa dağıtmaktı. Zaman için netten birisiyle tanıştım. Çok yakışıklıydı. Onu ilk gördüğümde aşık olmuştum. Tanışıp numaralarımızı aldık. Onunla saatlerce konuşuyordum. Gece gündüz kesintisiz görüşüyorduk. Sesimden çok etkilendiğini söylüyordu. Bende ondan çok etkilenmiştim. Geceleri seks muhabbetleri yapıyorduk. Adeta onunla konuşurken sevişiyorduk. Daha önce yaşamadığım bir zevkti. Bu inanılmazdı. Benimle buluşmak istediğini söyledi. Bunu ben de istiyordum ama bir yandan da korkuyordum. Sonuçta nişanlıydım. Ya birisi görürse ya da nişanlım bizi yakalarsa. Bunlar sürekli beni rahatsız eden düşüncelerdi. Ama gönlüme söz de geçiremiyordum. Konuşup randevulaştık. O başka bir ildeydi ve beni görmeye uzun bir yoldan gelcekti.

Arayan belasında da...

Cesaretimi toplayıp hazırlandım. Heyecandan ne yapacağımı bilemiyordum. Hemen bir taksiye atladım ve buluşma yerine gittim. Karşımdaydı. Hızlı adımlarla bana yaklaşıyordu. Kırk yılllık hasret kalmış gibi sarılıp merabalaştık. O an heyecandan bayılabilirdim. Benim nişanlı olduğumu bilmiyordu ve benim de söylemeye hiç niyetim yoktu. Öğrenince beni bırakmasından korkmuştum. Çünkü ona sırılsıklam aşık olmuştum. “Sinemaya gidelim” dedi. Zamanım kısıtlıydı. Sinema salonuna girdiğimizde fazla kimse yoktu içerde. Biz sevişmeye başladık. Hemen elini sütyenimden içeriye soktu, dudaklarımız birbirine yapışmıştı. En arkaya gittik. Öndekilerin bizimle hiç alakası yoktu. Altını çıkardı, ellerimle işini bitirdim. O da benimkini...Peçeteyle silip kendimize çeki düzen verdik ve sinemadan çıktık.

Zaman geçtikçe ona karşı bir soğukluk başlamıştı bende... O aşık olduğum adamdan eser yoktu. İçki ve kumarı vardı ayrıca çok da kıskançtı. Ondan bir andan soğudum. Bir kaç kere daha buluştuk ama her buluşmamızda ondan biraz daha uzaklaşıyordum. En son bana zorla sahip olmaya kalkması işin tuzu biberi olmuştu. Oysa nişanlım ben istemeden hiç birşey yapmıyor adeta bana tapıyordu. Ona bunu yapamazdım. Nişanı atıp bu adamla birlikte olmak ayağıma gelen fırsatı tepmek gibi birşeydi. Nasıl oldu da gözümün önündeki değeri görememiştim.

İkircikli bir hayat yaşıyorum

Nişanlım melek gibi bir adamdı. Artık sürekli nişanlımla vakit geçiriyor, her geldiğinde sevişiyorduk. Ona çok aşık olmuştum. Çünkü o bunu hakediyordu. Beni öyle baştan çıkarıyordu ki düğün öncesinde onun olmamak için kendimi zor tutuyordum. Ve sonunda düğünümüz oldu ve biz evlendik. Bir de çocuğumuz var. O beni her şeyden çok seviyor. Ama ben yine o adamla telefonda görüşüyorum. Sürekli arayıp sesimi duymak istediğini söylüyor. O da evlendi. Benim evli ve bir çocuk sahibi olduğumu biliyor. Hala onun sesini duymaktan çok etkileniyorum...