Aldatanlar ve aldatılanlar

Ah aşkım ah

20 Mayıs 2019 11:03

 BEN 34 yaşında bir bayanım. 17 yaşında evlendim. Eşim benden 8 yaş büyüktü. Görücü usülüyle oldu evliliğimin. 6 ayı güzeldi daha sonrası malum. Eşim uyuşturucu kullanıyormuş bunu sonradan öğrendim. İçip gelir sonra da beni sabaha kadar uyutmaz, bağırır çağırır tecavüz ederdi. Neyse bu arada da kızm oldu. Daha sonra beni aldattığını öğrendim. Bir keresinde de kendi evimizde yakaladım. Ayrılmaya karar vermiştim. Ailem, “Çocuğun var. İleride düzelir” diye beni vazgeçirdiler. Ben de çocuğum için katlanmaya karar verdim. Kızımın doğumundan 3 yıl sonra bir oğlum oldu. Neyse evliliğimde yine değişen birşey yok. Eşim beni yine aldatıyordu.

Beni aldatmaya devam etti

Yanlız madde bağımlılığı olayı bitmişti artık. Daha sonra eşimin telefonunda gördüğüm mesajla erkeklerde de ilişkisi olduğunu öğrendim. 3-4 kez ailemin evine gittim ama tekrar döndüm çocuklarım için. Ama kararımı vermiştim. Çocuklarımın eğitimleri bitince ayrılcaktım o eşim olacak kişiden. Artık onu görmek bile istemiyordum ama yinede yapcak bişey yoktu. Bütün bunlar yaşanırken bir internet sitesinde biriyle tanıştım. 34 yaşında çok kibar çok yakışıklı ve çok iyi birisiydi. Neyse arkadaşça sohbetlerimiz oldu bu sohpetler 1 ay sürdü. Daha sonra “Aşkım bana seni seviyorum sana aşığım” dedi. Ben bir şey demeden siteden ayrıldım ama yapamadın tekrar siteye üye olup onu buldum ve ona “Bende sana aşığım” dedim.

Farklı şehirlerdeydik

Farklı şehirlerdeydik ve uzaktık. Ayrı bir hat aldım ve onunla telefonla konuşmaya başladık. Saatlerce konuşuyorduk mesajlaşıyorduk. Bir ay sonra eşimle tartıştım ailemin yanına döndüm ama aşkım bana dediki “Benim için dönüyosan dönme ben senle evlenemem bunu bil yaşadıkların için dön dönceksen.” Ben kararımı vermiştim artık o kocam olcak herifi görmek istemiyodum. Bu normal konuşmalar cinsel konuşmalara dönüşmeye başladı zamanla ve ben kalkıp onun yanına gittim. Bekardı ve kendi yanlız yaşıyordu. Onunla karşılaşma anımızı ömrümce unutamam. Ona sımsıkı sarılmıştım. Otogarda beni aldı.

Ayrıldık ama onu seviyorum

Dışarda yemek yedik sonra eve gittik sabaha kadar koynunda yattım. Sadece öpüştük o cinsel ilişki istedi ben olmaz diyince beni hiç zorlamadı. 15 gün sonra o geldi benim yaşadığım şehire. Orda bekar arkadaşı vardı onun evinde buluştuk akşama kadar göğsünde yattım. Yine birlikte olmadık. 1 ay sonra tekrar geldi yine arkadaşında buluştuk öpüştük koklaştık. Pantolonumu çıkardı sadece sürteyim dedi ama o andan sonra olanlar olmuştu artık. O günden sonra gizli gizli buluşup defalarca birlikte olduk. artık çok mutlu bir kadındım. Bu ilişkimiz 2 yıl sürdü. Daha sonda ayrıldık. 2 yıl boyunca hep dolu dolu seviştik o bana kadın olduğumu hatırlattı onu canımdan çok sevmiştim halada seviyorum.

loading...