Aldatanlar ve aldatılanlar

Ablam uyurken eniştemle seviştim -3


05 Ekim 2017 09:31

Sadece bir o kadar da utangaçtı benim masum eniştem. Bir süre sonra ben gidip yatmaya deyip odadan ayrıldım. Eniştem de, “Ben biraz daha televizyon seyredeceğim maç özetleri var” dedi. Onlara bakacakmış yaklaşık bir saat yatakta döndüm durdum. Eniştemin köydeki yatışı aklıma geliyordu. Nasıl kendimle oynamaya başladım ama nafile aklımdan çıkaramadım. Birkaç dakika sonra eniştemin yanına gidip muhabbet etmek istedim. Odaya girdiğimde eniştem kimse kalmadı diye şortunu giymiş atletle duruyordu. Birden toparlandı, “Hayırdır baldız” dedi. Bende, “Uyku tutmadı enişte” dedim.

Her şeyi anlatmıştım

“Hayırdır” dedi. “Bir şey mi oldu. Yoksa kocanımı özledin” diye takıldı bana. Bende, “Aman be enişte neyini özleyim onun bak kaç gün oldu geleli bir telefon bile açmadı. Hadi beni geçtim annem hasta insan onu sormak için bile aramaz mı?” diye serzenişte bulundum. “Haklısın” dedi. “Sorun ne” diye sordu. “Bir sorun yok ilgisiz birisi. Yeni evli bir insan karısına ne kadar uzak durabilir enişte” diye sordum. “Sen olsan ablama kaç gün uzak durusun” dedim. “O da en fazla 2-3 gün fazla duramam” dedi. “Bende anla işte enişte 6 ayda 5-6 sefer bile yaklaşmadı bana benim bu hayatım nasıl geçecek böyle” dediğimde, “Üzülme baldız düzelir belki sabret” dedi. Biraz dertleştikten sonra ben yatacam deyip gittim. Bir süre sonra ışıkları söndürdüm.

Hayallere daldım

Ama aklım eniştemdeydi ablamın ne kadar şanslı birisi olduğunu düşünüyordum. Böyle bir eşim olmasını ne kadar çok isterdim diye düşünürken banyodan su sesi geldi. Anladım ki eniştem duş alıyordu. İçimden izlesem nasıl olur diye düşünürken kalktım anahtar deliğinden izlemeye başladım. Banyo diklemesine uzun bir şekilde olduğu için anahtar deliğinden banyonun sonuna kadar görebiliyordum. Eniştem arkası dönük kendini sabunluyor uzunca boylu olan eniştemin mükemmel kalçaları vardı. Sporcular gibi birden önünü döndüğünde gözlerime inanamadım.

Odasına girdim

Kapı önünde hemen toparlandım odama geçtim odamın kapısınıda aralık bıraktım bilerek acaba banyodan geçerken odadan beni izler mi umuduyla ama nafile. Ertesi gün olmuştu günlerden pazar sabah kalktım kahvaltı hazırladım ama kalkan yoktu. Çocukları uyandırıyım istedim ama eniştem uyuyordu hala. Gidip kapısını tıklatmak istedim ama yanlış anlamasından korktum yapamadım ama kendimi toparladım...