Aldatanlar ve aldatılanlar

Ablam uyurken eniştemle seviştim -2


04 Ekim 2017 02:24

Biz köyde kalmıştık aradan bir hafta geçmişti ablam bir aramasında annemin çok uzun bir süre hastanede tedavi göreceğini ve kendisininde refakatçi kalacağını söyledi. Ama ablamın küçük 2 çocuğu vardı ablam refakatçi kaldığında onlara bakacak kimse yoktu. Eniştem de bir hastaneye koşuyor bir işe koşuyor benim öz abilerimden görmediğimiz tedavi sürecinde eniştem kendini parçalıyordu. Gerek maddi gerekse manevi olarak sonuçta ben de eşimi aradım olanları anlattım ve ablamın çocuklarına bir süreliğine bakmak için ablamlara gittim.

Yine beni düşünmüştü

Beni otogarda eniştem karşıladı. Yol boyu biraz muhabbetten sonra direk hastaneye gittik. Ziyaret faslından sonra eve geçtik. Ben çocukların başında kaldım eniştem de işe gitmişti. Aradan 2 gün geçti ziyaret zamanında ablam eve gidip duş alması gerektiğini söyledi ve birlikte eve geldik. Ablam ve eniştem odalarına çekildi bende çocuklara bakıyorum. Bir süre sonra sesler geliyor odadan ister istemez kulak misafiri oldum. Ablam enişteme benim durumumu anlatıyordu. İç çamaşırımın kalmadığını nişanlılık döneminde alınan iç çamaşırlarını kulladığımı üzerimde değişime kıyafet bulunmadığını falan. Yerin dibine girmiştim. Enişteme bir o kadar hayranken benim durumumu anlatmasına çok üzülmüş utanmıştım. Bir ara sesleri kesildi. “Ohhh” diye bir ses geldi. Anladım ki ilişkiye giriyorlardı. Kapının dibine oturdum onların sevişme seslerini dinledim.

Enişteme hayrandım

Çıkardıkları sesler bile ne kadar hazlı zevkli seviştiklerini belli ediyordu. Birden kendi evlilik hayatımı seks hayatımızı ve ablamınkini kıyasladım. Henüz evleneli 6 ay olmuşken bile 4-5 sefer bile seks yapmamıştık. Yapsak bile 2-3 dakikalık tek pozisyonda işini bitirir arkasını döner yatardı. Ben tatmin oldum mu olmadım mı sormazdı bile... Aradan yarım saatten fazla bir zaman geçmişti ki sesleri kesildi. Ablam çıktı duşunu aldı. Acele ile hadi gidelim deyip hastanenin yolunu tuttuk yine. Giderken de bir mağazaya uğradık ve ablam beni de çağırdı ve birkaç kıyafet ve iç çamaşırı alacağımızı söyledi. Eniştem ablama parayı vermiş belki ben olursam utanır almaz diye çokta anlayışlı iyi aile terbiyesi görmüş birisiydi eniştem.

Üzerimde görmek istedi

Akşam olmuş yemeği yemiştik çocukları yatırdım uyudular birden aklıma eniştemle köyde olanlar geldi. İçimde fırtınalar kopmuştu enişteme teşekkür ettim birden. “Ne için bu teşekkür Zeynep” dediğinde de bugün aldıkları iç çamaşırları ve kıyafetler için olduğunu söyledim ve gülümsedi. “Ama ben kıyafetleri görmedim neler aldınız getir de bakayım” dedi. Kalktım kendi odama gittim ve bir tanesini giydim geldim yeni sütyenler sayesinde zaten dik olan göğüslerim daha da irice ve dik olarak belli oluyordu buluzumdan. Eniştem göz ucuyla bir baktı “Çok yakışmış güle güle kullan” dedi...