Aldatanlar ve aldatılanlar

Ablam uyurken eniştemle seviştim -1


03 Ekim 2017 00:20

Öncelikle kendimi tanıtıyım adım Zeynep İstanbul’da yaşıyorum. Evlenene kadarda Anadolu’nun bir köyünde yaşadım. Köylü kızıyım. Şuan 30 yaşındayım başımdan geçen olay 22 yaşında gerçekleşti. 1,60 boy 51-52 kg çıtır pıtır güzel sayılabilecek bir bayanım. Yaklaşık 8 sene önce ablamla eniştem bir kış günü köye bize ziyarete gelmişlerdi. O zaman bekardım ben de malum Anadolu’nun kışları sert geçer. Yine öyle bir kara kış günüydü. Akşam oldu yataklar serildi evimiz 3 odalıdır. Odanın birinde abim ve yengem birisinde annem ve babam annemlerin odası sıcak olduğu için ablamın 2 çocuğu da o odada yatıyordu. Diğer odada abimin 5 çocuğu ve birinde de ablam ve eniştem yatacaktı. Herkes odasına çekildi sobalar yandı.

Beni bir tek o düşündü

Ablamların yattığı odada da soba yok elektrikli battaniye ile katalitik ile idare edecekleri öyle de oldu ama ben kendime yatacak yer bulamamıştım. Her yer tıklım tıklım dolu. 14 kişi her yeri doldurmuş bana yer kalmamıştı. Ablam da, “Sende katalitiğin dibine yatak ser orda yat” dedi. Bende mecburen kabul ettim ama saatler 12 civarındayken katalitiği mecburen söndürmek zorunda kaldım malum tüpgazlı zehirlenme korkusu var. Mecburen soğuk yatakda titreye titreye büzüştüm yatıyordum. Eniştem üşüdüğümü farketmiş olmalı ki ablama demiş, “Ben ayak ucuna yatıyım da Zeynep de senin yanına yatsın yazık üşüyor” demiş.

Enişteme ilgim arttı

Ablam da bana söyledi çaresizce kabul ettim. Girdim bir kedi gibi kıvrıldım yatağa. Sıcacıktı eniştemin yattığı yerdi. Enişteminde boyu uzun ayakları bizim baş tarafımızdan yorgandan çıkıyor neyse saatler akıp giderken ayağım enişteme temas ediyordu ister istemez. Aslında eniştem uyuyor ve uykusu çok ağırdır. Bunu çok iyi biliyorum arada ayağım eniştem sağa sola döndükçe cinsel organına dokunuyor ister istemez, hissediyorum. 1-2 saat böyle devam etti. Sonunda benimde içimde birşeyler kıpırdamaya başlamıştı. Yatağın içine tamamen girerek sağa sola hareket ettirerek o soğukta kendimi tatmin etmiştim. Eniştem hala uyuyordu en azından ben öyle tahmine diyorum.. Enişteme karşı bir dürtü oluşmaya balşamıştı o geceden sonra.

Annem hastalanmıştı

Gözlerimin eniştemden alamıyor ona hizmette kusur etmiyor bir dediği iki olmuyordu. Aradan bir yıl geçti ben evlendim ve İstanbul’a gelin gittim. Eşim benden 12 yaş büyüktü. Köy hayatından kurtulmam için ailem beni zora ki evlendirdi resmen. Belki ilerde eşimi severim umuduyla evlendik. Evliliğimin 6. ayındaydı yaklaşık olarak bir yaz günü köye gitmiştim. Ablam da geldi birlikte bir ay gibi bir süre köy özlemi giderecektik ki annem rahatsızlandı. Hastaneye götürdüğümüzde annemin ciddi şekilde kanser olduğunu öğrendik. Hepimizde yıkılmıştık. Ablam hiç zaman geçirmeden annemi kendi yaşadığı şehire götürdü.

Devamı yarın...