Aldatanlar ve aldatılanlar

10 yıllık tecrübe

07 Aralık 2018 Cuma 12:35 | Son Güncelleme: 07 Aralık 2018 Cuma 12:35

Ben Sedat arkadaşlar... Hikayem komşum olan 3 çocuklu tesettürlü bir bayanla geçmektedir. Ben 25 yaşında, komşum Nur hanım da 38 yaşında. Nur hanım 65 kilo 1,70 cm balık etli dolgun kalcalıdır. Aramız çok iyidir. Evinde ne zaman bir iş olsa beni çağırırdı. Bunu evde bir gün banyo yaparken görene kadar hiç aklımdan onunla ilişki yaşayacağım geçmezdi. O gün aklıma takılmış ve aklımdan hiç çıkmıyor her gün fantazisini kuruyordum. Bir ara aklıma bir fikir geldi. Bundan direk istesem vermez taciz etsem ters teper.

Düşündüm bunu biraz ağzını başka türlü arayacaktım kendimi riske atmadan. Yeni bir hat aldım ve bunun numarasına geceler mesaj cekmeye başladım. “Senden cok hoşlanıyorum seninle birlikte olmak istiyorum” diye. “Seni yakından tanıyorum. Her şeyini biliyorum. Bir gün karşına çıkacağım” diye her gece yazmaya başladım. Ve bu beni bir kaç gün sonra çağırdı kendisinin telefonla rahatsız edildiğini söyledi. Mesajın içereklerini söylemedi ama “Numarayı bulabilir misin?” dedi. “Araştıracağımı söyleyip yanından ayrıldım. İnat etmiştim Ve gece oldu tekrar yazmaya başladım. Bugün üstünde olanları hatta çorabın bile rengini söyleyince şaşırdı. Hala benim olduğumu düşünemedi. Sadece sen kimsin deyip duruyordu. Ona dedim ki, “Yarın çocukları okula gidince kapını çalacağım o zaman tanışacağız” dedim. Telefonu kapattım ve ertesi gün gittim. Beni görünce “Sedat geldiğin iyi oldu. Sapıkta gelecekmiş” dedi. Ben de “Bekleyelim de görelim” dedim. Eli ayağı karışmış, yerinde duramıyordu ve en sonundan yanına oturdum. “Sana bir sır vereyim mi?” dedim. “Ver” dedi. “Seni arzuluyan o mesajları yazan benim” dedim. Durdu öylece kalakaldı. Kafasından tuttum dudağına bir öpücük kondurdum. Bana bir tokat attı “Defol git hemen” dedi. Ben de ne olacak ki felan diyene kadar beni kapıya götürdü. Ve gece olunca buna tahrik edici mesajlar yazdım, “Kimseye söylemeyeceğim. Sen de söyleme ne olursun” dedim. Yeminler ettim ve tekrar bütün gece aklımdaki fantazileri yazdım ve “Yarın yine kapını çalacağım” dedim o bana hiç bir sey yazmadı. Tekrar kapısına gittim. Tam evden çıkarken yakaldım bunu kolundan tutar tutmaz yapıştım dudaklarına.

Mutlu son... Kapıyı kapattım duvara yasladım. Beni itekleyip duruyordu. Üzerinde pardesüsü vardı. Sonunda o da dayanamayıp beni yatak odasına götürdü. “Sedat bak bunu yapacağız ama kimseye bahsetmek yok. Sadece bir kere. Benim de isteklerim var doğal olarak. On yıldır tık yok” dedi. Ben de “Tamam” dedim. “Nasıl istersen ne dersem yapacağım” diye söz dedim. “Ben akşama hazırlanayım gece yapalım” dedi. “Şimdi çocuklar gelir” dedi. Kovdu beni evden, “Gelirken bol bol çikolata” istedi. Ve gece 1 geliyordu. Gittim sessizce girdik yatak odasına pembe bir gecelik giyindi altında beyaz iç çamasırları vardı geldi yanıma oturdu. O gece ikimizin de istediği oldu ve mutlu bir sabaha uyandık. Hala mesajlaşıyoruz ama bir araya gelmedik bir daha...