Ziynet Sali’den Jennifer Lopez açıklaması

Şarkıcı Ziynet Sali, önceki gün Etiler’deydi. İş yemeğine geldiğini belirten şarkıcı ayaküstü kendisine yöneltilen soruları cevapladı.


18 Ekim 2017 17:55

Yeni albüm projesinin çalışmalarını yurt dışında gerçekleştiren Sali; “Tüm sözleşmeler imzalandı. Hayallerim gerçek oluyor. Klip iki ay önce çekildi. Uluslar arası iş oldu. Almanya, İngiltere, Fransa, Avusturya, Lüksemburg, İspanya ve Şili'de çektik. Gerçekten de magic (sihirli) olacak. Diğer şarkılar da hazır” dedi.

Öte yandan Jennifer Lopez'e her fırsatta benzetilen Sali, uluslar arası projesinin Lopez'e benzetilmesi üzerinede deé Sözlerin büyüsü vardır. Yıllardır söylüyorsunuz. Taktit olsaydı bir tarafım değişirdi. Biz Türk kadınları zaten böyleyiz biz onlara benzemiyoruz” ifadelerini kullandı. Öte yandan zincir kolyesiyle siyahi rapçileri andıran Sali, muhabirlerden gelen “Enişte de rapçi mi?” sorusu karşısında şaşırarak “Bir anlamı yok aksesuar olarak taktım. Kendisi müzisyen” diyerek kahkaha attı. Sali ve sevgilisi Anthony Marshall hakkında çıkan haberler sorulunca ise şarkıcı; “Müziğimiz verecek cevabını” demekle yetindi.

Kaynak: Sözcü


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Defne Samyeli ile Cem Yılmaz aşk mı yaşıyor?
EN ÇOK OKUNANLAR