Yeni son gün 31 Mart! Öde öde bitmiyor

Trabzonspor'da yönetim yaşanan mali krizi atlatmaya çalışıyor.


16 Mart 2019 09:35

Trabzonspor’da ödemeler bitmiyor. 31 Mart’ta kadar yapılması gereken ödemeler için maddi kaynak arayışlarının sürdüğü belirten yönetici Ömer Sağıroğlu “450 milyon gibi bir para bulduk, ödedik. Ay sonuna kadar yine bir ödeme var. İnşallah 31 Mart’a kadar o parayı bulur öderiz ve gelecek olan transfer yasağı tehlikesinden kurtuluruz. Başkan ve başkan yardımcımız para arıyor. İnşallah bulup ödeyeceğiz” şeklinde konuştu...

BEDELLİ’DE TRABZONSPOR HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADI

Trabzonspor Sportif A.Ş. bir süre önce sermayesini yüzde 200 oranında arttırarak 300 milyon TL’ye çıkarmak için girişimlerde bulundu. Borsa İstanbul’da işlem gören ve sermaye arttırma giden Sportif A.Ş. artırım işleminde satamadığı payların satışını iptal etti. Yüzde 48.93’ü halka açık olan kulübün 200 milyonluk payın 98 milyonunu satışa çıkardı. Bu satışlardan 32 milyonluk pay rağbet görürken 63.6 milyonluk pay ise satılamadı. Bundan sonraki dönemde bedelli sermaye artışının tamamlanabilmesi ile ilgili SPK’ya başvurulacak.

USTA’NIN İBRA EDİLDİĞİ OYLAMA MAHKEMEDEN DÖNDÜ

Trabzonspor’un 7 Nisan 2018’de yaptığı Olağanüstü Genel Kurul’da alınan, Muharrem Usta’nın ibra edildiği oylama mahkemeye taşınmıştı. Usta’nın ibra edildiği oylamanın mahkemelik olduğu 6’nci maddenin iptali için açılan davadan Usta aleyhine karar çıktı.

Kaynak: ihaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Tapu dairesinden çıkan vatandaşlara kapkaç yapa...
EN ÇOK OKUNANLAR