Aldatanlar ve aldatılanlar

Yeni kocamla hissettiklerim-4


14 Ocak 2018 11:12

Kemal hiç farkında değildi internetten sonra neşelendim diye seviniyordu. Ama zaman geçtikçe Metin ile muhabbetlerimz değişmeye başladı. Metin ısrarla görüşmek istiyordu. İlk zamanlar çok kızsam da bende de merak vardı. Epeydir her şeyi anlattığım kişiyle normal görüşme isteğim vardı. Bursa’ya geliceğine, görüşmek istediğini söyledi, daha fazla geri çeviremedim kabul ettim. Ama dostça görüşme olarak düşünüyordum. Halam arada bize gelip gidiyordu. Bir gün halamı çağırdım çocuğa bakmasını işim olduğunu söyledim. Kemal mal almak için şehir dışındaydı. Hazırlandım duş aldım, güzel bir kıyafet giydim evden çıktım. Saat 01:00’de Bursa’da olacağını söyledi.

Eve bırakmak istedi

Arabasıyla gelecekti. Evimden epey uzak bir yerde Avm’de görüşücektik. Ben konuştuğumuz yerde beklemeye başladım. Çok heycanlıydım geldi karşıma oturdu. Uzun zamandır konuştuğum adamla ne konuşacağımı bilemiyordum o ise rahattı ve sakinleştiriyodu. Yemek yerken rahatlamıştım çok cana yakın ve anlayışlıydı. Yine de, “Evli bir kadınım yanlış anlama falan” dediysem de sadece güldü, epey muhabbet ettikten sora farkında olmadan saat ilerlemiş akşam olmuştu. Çok güzel bir gün geçirmiştik, Metin sürekli iltifat ediyodu. O saatte evimin olduğu yere otobüs yoktu. Taksiye binicektim. Metin farkedince ısrar etti arabayla evine bırakırım dedi. Israr edince mecbur kabul ettim. Akşam vakti arabadaydık. Sürekli bana bakıyordu. Ben gözlerimi kaçırıyordum. Oturduğumuz yer biraz ıssızdı, eve gelmeden önce park vardı oraya geldigimizde arabayı durdurdu.

Zorla sahip oldu

Ne olduğunu sorduğumda kendinden geçmiş gibiydi arabada üzerime saldırdı çok istediğini artık dayanamadığını söyledi. Üzerimdeki montu açmaya uğraşıyordu. Metin dur yapma diye inliyordum. Montu çıkardıktan sora bacaklarımı okşuyor üstüme abanmış bırakmıyordu. Dudaklarımı boynumu öpüp, “Benim olmanı istiyorum” diyordu. Başörtümü çıkarıp attı üstümü soydu. Kendimi kaybetmiştim. “Mahvettin beni” dedi. Dağılmıştım tamamen. Masum başlayan muhabbet Kemal’e ihanet etmemle bitmişti. Üstümü giyindim, eve gidince hemen duşa girip ağlamaya başladım. O günden sonra Metin de arayıp sormadı bir daha, Kemal’in ise haberi bile olmamıştı...