Yasmin Erbil kırmızı mayosuyla Instagram'da

Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar'ın kızları Yasmin Erbil Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettirmeye devam ediyor


16 Haziran 2017 18:31

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Yasmn Erbil her paylaşımıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Eğitimini Londra'da sürdüren Erbil, tatil için Türkiye'ye geldi.

Paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Yasmin son pozuyla yine sosyal medyayı salladı.

Son dönemin modası olan kırmızı mayoyu tercih eden Erbil, teknedeki pozlarını paylaşıp "Duramıyordu" yazdı. Anne Nergis Kumbasar ise kızının fotoğraflarını beğenip altına "Süpersin aşkom" yazdı.

MAYONUN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

Yasmin Erbil’in giydiği kırmızı mayo, geçtiğimiz yıl Sahil Güvenlik (Baywatch) mayolarını eğlenceli sloganlarla birleştirerek plaj modasında büyük çıkış yakalayan Simple For You imzası taşıyor. Fiyatı ise: 435TL

MEHMET ALİ ERBİL, KIZININ PAYLAŞIMLARINA KIZIYOR MU?

Mehmet Ali Erbil verdiği bir röportajda 'Kızımın fotoğraflarının bazılarından rahatsız oluyorum ve uyarıyorum bir Türk babası olarak. Ama beni çok irite eden fotoğraflar paylaşmıyor zaten. Toplum çok baskı yaptığı için ister istemez etkileniyorsun. “Yavrum zaten güzelsin, bunu herkese göstermene gerek yok” diyorum" açıklamasını yapmıştı.

100 bin takipçisi olan Yasmin Erbil'in her fotoğrafına yorum ve beğeni yağıyor. Son verdiği pozunda gözlüğünün markasını da yazan Erbil'in reklam yapıp yapmadığı da merak konusu.

Yasmin, Ocak ayında oyunculuk eğitimi almak için Londra'ya gitmişti ancak ailesini özlediği için de sık sık İstanbul'a gelmişti.

Kaynak: Posta


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
''Çıplak fotoğraf'' yok diyen Adriana Lima eteğ...
EN ÇOK OKUNANLAR