Yangın var

25 yaşındaki kadın itfaiyeci Bridget Blackmore, dünyanın en güzel itfaiye eri olarak görülüyor. Genç itfaiyeciyi gören erkeklerin, ‘Yangın var’ diye bağırası geliyor.


05 Mayıs 2019 11:43

ABD’li Bridget Blackmore, son günlerde sosyal medyada çok takip ediliyor ve konuşuluyor. Çünkü 25 yaşındaki Blackmore, dünyanın en güzel itfaiye eri olarak görülüyor. 18 yaşındayken 3 aylık eğitimden geçerek işe başlayan genç kadın, mesleğine tam anlamıyla aşık. İşindeki becerisiyle dikkat çeken Bridget, “Merdiven taşımak, hortumları devreye sokmak, yangından insanları kurtarmak gibi her türlü gereklilikleri yapıyorum” dedi.

BU iŞ iÇiN YARATILMIŞ

Bridget, “Ben bu iş için eğitildim, ama yine de heyecanlanmamak oldukça zor. Olay esnasında adrenalin seviyesi hat safhaya geliyor, bu nedenle her şey eksiksiz olsun, bir şey kaçırmayayım diye olay yerinde yapmam gerekenleri tek tek düşünüyor ve yangına o şekilde müdahale ediyorum” diyerek mesleğine olan sevgisini dile getirdi. Seksi itfaiyeci zorlu mesleğini gerekli şekilde yerine getirebilmek için sporunu asla ihmal etmiyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Gazetesok.com

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Seks pozisyonlarını denedi, videosunu canlı yay...
EN ÇOK OKUNANLAR