Yabancı damattan Türkiye jesti

Playboy’a kapak olan ilk Türk kızı Sıla Şahin’in Avusturyalı kaleci eşi, ‘Dostum Roger Federer ile bu yıl Türkiye’nin Ege kıyılarını dolaşmayı planlıyoruz’ dedi..


19 Ocak 2018 12:21

Erkek dergisi Playboy’a kapak olan ilk Türk kızı Sıla Şahin, 2016’da evlendiği eşi Samuel Şahin Radlinger ile Alman basınına röportaj verdi. Diyarbakır doğumlu güzel oyuncuyla evlendikten sonra eşinin soyadı olan ‘Şahin’i alarak gündem olan ‘Hannover 96’ takımının kalecisi Samuel, Türkiye’den övgüyle bahsetti.. Ülkemize ve Türk yemeklerine olan hayranlığını dile getiren Samuel Şahin Radlinger, şöyle dedi: “Eşimin soyadını gururla taşıyorum. Beni defalarca Türkiye’ye götürdü ve her gidişimde büyülendim.”

Tüm takım arkadaşlarına da Türkiye’nin güzelliklerini anlattığını söyleyen Avustralyalı kaleci, yılbaşını birlikte karşıladığı Roger Federer’le de Türkiye’de tatil planı yaptığını dile getirdi. Tenis dünyasının efsane isminin bu plana sıcak baktığını söyleyen yabancı damat, sözlerini şöyle sürdürdü: “Lig biter bitmez, Roger’a da uyan bir zamanda Türkiye’nin dillere destan Ege kıyılarını gezmeyi planlıyoruz. Sıla ve ben Türkiye’yi yabancı dostlarımıza tanıtmaktan çok mutluyuz..”

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Şanlıurfa'da 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel i...
EN ÇOK OKUNANLAR