Vahşet! Kız arkadaşını önce öldürdü sonra pişirdi!

2014 yılında Avustralya'da gerçekleşen vahşi cinayetin detaylarına polis ulaştı. 2014 yılında işlenen korkunç cinayetin detaylarıyla ilgili Avustralya polisi açıklamalarda bulundu.


15 Mayıs 2017 16:26

Daha önce cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren Hint asıllı Mayang Prasetyo 2014 yılında cinayete kurban gitti. Cinsiyet değiştirme ameliyatı olduktan sonra hayat kadını olarak da çalışan 27 yaşındaki Prasetyo’nun ölümü Avustralya’da ses getirmişti. Polis cinayetin detaylarını açıkladı.

CNN Türk’ün İngiliz Daily Mail gazetesine dayandırdığı habere göre, Prasetyo’nun bir süredir birliktelik yaşadığı 27 yaşındaki aşçı erkek arkadaşı Marcus Volke tarafından vahşice katledildiği belirlendi.  Polis tarafından yapılan araştırmalarda, genç kadının erkek arkadaşı tarafından önce hunharca öldürüldüğü, daha sonra parçalara ayrıldığı ortaya çıktı. Kan donduran cinayetin ardından aşçı Volke’nin ceset parçalarını ortadan kaldırmak için pişirdiği belirlendi.

Ancak olayı fark eden komşuları hemen polise haber verince polis olay yerine hareket etti ve vahşi cinayet ortaya çıktı!

Polis eve geldiğinde Volke’nin ceset parçalarını temizlemek için tam 4 gün boyunca uğraştığı belirlendi.

Polisin eve geldiğini fark eden cani adam kaçtıktan sonra kendisini bıçaklayarak öldürdü.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş suikast ihbarı a...
EN ÇOK OKUNANLAR