Üstü altı skandal

Cicişler olarak ün yapan Esra-Ceyda kardeşlerden Esra Ersoy’un iş adamı Hacı Sabancı’ya gönderdiği iddia edilen çıplak video şok etkisi yarattı!


20 Nisan 2018 17:10

Magazin basınında Cicişler olarak tanınan Esra ve Ceyda kardeşler arasında önceki gün patlak veren kavga, polisin de olaya dahil olmasıyla karakolda noktalanmıştı. Herkes kavganın nedenini merak ediyordu. Çok geçmeden gerçek gün yüzüne çıktı. Milliyet’te yer alan habere göre Esra Ersoy, Hacı Sabancı olduğu öne sürülen iş adamına çıplak videosunu çekip gönderdi. Videoda Esra’nın, “Aramızı Ceyda mı bozdu?” dediği duyuluyor. Ciciş Esra ayrıca, “Nerede o günler? Beni Boston’a, Londra’ya çağırırdın, ne oldu şimdi?” şeklinde sorular soruyor.

ESRA’DAN AÇIKLAMA

Ciciş Esra’nın çektiği video internete düştü ve onlarca internet sitesinde yer aldı. Konuyla ilgili haberler.com’a bir açıklama yapan Esra Ersoy, “Çok kötüyüm. Konuşacak durumda değilim. Avukatımla görüşme halindeyim. Görüntülere acilen tedbir kararı getirtiyorum. Bu görüntüleri kim yaydıysa cezasını çekecek” diye konuştu..

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Serdar Aziz transferi arap saçına döndü
EN ÇOK OKUNANLAR