Ünlü yıldızdan tecavüz itirafı

Vogue dergisinin Ekim sayısı için çarpıcı açıklamalarda bulunan Lady Gaga 19 yaşında yaşadığı tecavüz ve sonrasında olanlarla ilgili konuştu...


14 Eylül 2018 12:04

Hem çok satan albümler yapan bir şarkıcı hem de oyunculuk kariyerinde sağlam adımlarla ilerleyen bir Hollywood yıldızı... Lady Gaga hem yeteneği hem de çılgınlıklarıyla dünyanın en çok konuşulan şöhretlerinden biri.

Vogue dergisinin Ekim sayısında yer alan röportajında hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Lady Gaga 19 yaşında tecavüze uğradığını ve sonrasında çok büyük sıkıntılar yaşadığını aktardı.

Geçtiğimiz yıllarda bu tecavüzden bahseden ancak bu kadar detay vermeyen Lady Gaga fibromiyalji hastalığının sebebinin de bu tecavüz olduğunu söyledi.

Lady Gaga bu olayı yıllar boyunca herkesten sakladığını ve kimsenin durumunu bilmediğini söylerken olay yıllar sonra açığa çıktığındaysa neredeyse bir canavar doğduğunu ve yaşadığı sıkıntılardan kurtulmanın yolunun da bu canavarla yüzleşmek olduğunu itiraf etti.

2014 ve 2016 yıllarında iki defa başına gelenleri paylaşan ancak sonrasında yaşadığı travma sonrası bozukluk sendromundan bahsetmeyen Lady Gaga yaşadığı psikolojik sorunların kendisine fiziksel olarak zarar verdiğinden bahsetti.

Güzel yıldız "Kendimi sürekli bir dönme dolapta gibi hissediyorum. Sanki her an yere çakılacak gibiyim." diyor.

Lady Gaga'ya göre yaşadığımız travmaların da kendi hafızaları var ve biz onları unutsak bile onlar kendilerini bir şekilde hatırlatmaya devam ediyorlar.

Tüm bu sıkıntılarına rağmen son derece başarılı bir kariyere sahip olmayı başaran Lady Gaga son olarak Bradley Coopler'la birlikte "A Star is Born" filminde rol almıştı.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Müge Boz ve Caner Erdeniz'den romantik paylaşım
EN ÇOK OKUNANLAR