Ünlü oyuncunun otel odasındaki üçlü ilişki fantezisi, başına bela oldu!

Kiminin cinsel ilişki kaseti ortaya çıktı, kiminin ise çöpe attığı çıplak fotoğraflar basına sızdı. İşte bir dönem ünlüler alemine damga vuran skandallar...


07 Ağustos 2019 20:05

Ünlü oyuncu Rob Lowe, 1988 yılında Atlanta'da bir otelde, iki eşcinsel kızla yattı. Kızlar arasındaki eşcinsel ilişkiyi kasede alan Rob'un başı, bu kaset yüzünden derde girdi. Otelden Lowe'un çektiği bandı alarak ayrılan genç kızlar, bu görüntüleri onun aleyhinde kullandı.

Angelina Jolie ve kardeşi James HavenAngelina Jolie ve kardeşi James HavenAngelina Jolie, erkek kardeşi James Haven'i, Oscar Ödül Töreninde, dudağından öperek, ''Görüyorsunuz, kardeşimle aşk yaşıyorum'' dedi.

57 yaşındaki Amerikalı oyuncu Marcia Cross, bir dönem kocası tarafından çekilen çıplak fotoğraflar yüzünden adından söz ettirmişti. Cross'un, Los Angeles'taki evini temizlemeye gelen görevliler, ünlü oyuncu tarafından çöpe atılmış çıplak fotoğrafları buldu. Fotoğrafların basına sızması üzerine tedirgin olan temizlik şirketi ise, "Bir insan herhangi bir şeyini çöpe atmışsa artık onun üzerinde hak iddia edemez" şeklinde açıklama yaptı.

Eric Dane ile eşi Rebecca Gayheart'ın cinsel ilişki kasedi ortaya çıktı. Ünlü çiftin bir küvette görüldüğü kasetle ilgili avukatlar, ''Bunlar cinsel ilişki görüntüleri değil, yalnızca çıplaklık içeren videolar'' dese de, bu video çok uzun bir süre internet aleminin diline düşmüştü.

Gossip Girl dizisindeki Blair Waldorf karakteriyle sarsılmaz bir ün yakalayan genç yıldız Leighton Meester'ın da başı cinsel ilişki kaseti yüzünden belaya girdi. Bu görüntülerin Meester'ın kendisi tarafından çekildiği öne sürülse de, güzel oyuncunun cephesinden herhangi bir açıklama gelmemişti.

Kaynak: Sondakika

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Bella Hadid sarışın oldu
EN ÇOK OKUNANLAR