Aldatanlar ve aldatılanlar

Tuğçe ile muhteşem gece


15 Aralık 2018 14:46

 Merhaba benim hikayem çok ama çok farklı gelişti. Yaptık bir hata ama ne hata. İsmim Salih yaş 35. 1.78 boyunda 85 kiloda kel karizma bakımlı bi erkeğim. Evliyim ve 2 çocuğum var. Benim Tuğçe isminde de bir amcamın kızı var. Yaşı 20, beyaz tenli, 90-60-90 vücut hatları olan, bomba gibi hafif balık etli bir kız. Benim boylarımda muhteşem güzellikte birisi.

Önceden ilgim olduğundan dolayı Tuğçe’yi bu kadar zevkle anlatıyorum. Neyse konuya gireyim bir gün amcamlar düğün için memlekete Kütahya’ya gittiler. Tuğçe gitmemiş evde kalmıştı. Evlerimiz birbirine yakındı. İşten gelirken uğradım amcamlar gitmiş kapıyı Tuğçe açmıştı. Yeni duş almış, şampuan kokusu bina koridorunu sarmıştı. Nasıl olduğunu sordum. İyi olduğunu söyledi içeri davet etti. Biraz oturduk birlikte. Akşam bize gelmesi için ısrar ettim ama kabul etmedi. “Bir isteğin olursa ara” dedim, “Tamam” dedi ve çıktım ama aklım Tuğçe’de kaldı o fizik o vücut öldüm bittim.

Bir yolu olmalıydı Eve gittim duramadım 10 gibi çıktım hanıma da, “Arkadaşların yanına gidiyorum geç gelirim” dedim. Kafaya koymuştum bir bahane bulup Tuğçe’nin yanına gidip o güzelliği görmek istiyordum. Çektim arabayı alkol almaya başladım. Alkol kana karıştı ve biraz cesaret biraz delilik geldi bana. Aradım Tuğçe’yi “Ne yapıyorsun” diye saat gecenin 11’ydi. “İyi abi oturuyorum” dedi ama sanki anladı alkollü olduğumu. “İstediğin bişey varsa getireyim” dedim. “Dışarıda mısın?” dedi. “Evet” dedim. “Beni çiğköfte yemeye götürsene abi” dedi. “Ben de tamam in geliyorum” dedim ve gittim.

Aldım bunu tabi arabada şişeleri gördü, “Seni gidi seni” dedi gülerek. “Abi bensiz mi içiyorsun” dedi. “Sen içmezsin ki” dedim. Neyse çiğ köfte yedik. Dönerken, “Abi içkinden bir yudum alabilr miyim?” dedi. “Ben de olur ama hiç içtin mi?” dedim. “Yok” dedi. Neyse al dedim bir kaç yudum içti. “Çok acı filan” dedi ama yine de bir kaç yudum daha içti benimle.

Olayı akışına bıraktık

Son şişemi açtım içerken biraz daha verdim buna. Biraz kafası iyi olsun diyerek. Ne yapayım kafayı takmıştım derken bitti. Evlerinin önüne geldik. “Abi gelsene yukarı” dedi. “Yok ben gideyim” dedim. “Lütfen gel bir kahve yapayım iç gidersin” dedi. Benim de istediğim buydu çıktık evde oturduk. Tuğçe kahveleri getirdi içtik. Biraz kafam düzeldi mutfağa giderken o muhteşem kalçası gözüme çarptı. Etkinlenmemek elde değil derken oturduk falan saat bire geliyordu, “Hadi ben gideyim” dedim. Tuğçe, “Ben korkar mıyım acaba?” dedi. Sanki o da bana bir ışık yaktı. Korkarsan bekleyim sen uyuyunca çıkar giderim dedim” olur dedi. Biraz sonra “Ben yatıyorum abi iyi geceler” dedi odasına gitti. Arkasında da ben gittim.Ve artık Tuğçe’yle düzenli sevişiyoruz. Sevgili olduk sonumuz ne olur bilmiyorum ama Tuğçe’den vazgeçemiyorum...

loading...