Aldatanlar ve aldatılanlar

TEDAVi OLMAYINCA ONU ALDATTIM! -2


14 Kasım 2018 13:56

KoltuĞa oturdum o da yanıma geldi içten içe nefes alışverişlerimin arttığını hissettim. Saçlarım belime kadar benim. Saçlarımı geriye atarak omzumdan öptü, tüylerim diken diken oldu. Sonra yavaş yavaş dudaklarıma doğru yaklaştı önce karşılık vermedim ama o kadar arzu doludum ki çılgınlar gibi öpüşmeye başladık. Beyaz gömleğimin düğmelerini açarken hep de her açtığı bölgelerden öpüyordu.

Sutyenim artık ortadaydı. Sutyeni aşağı kaydırarak göğüslerimi öpmeye başladı. Nefesim gittikçe daha da derin ve sesli bir hal alıyordu. Elleriyle sürekli okşuyor durmadan öpüyordu...
Bana sımsıkı sarıldı. Kulağıma, “Seni seviyorum” dedi. Donmuş kalmıştım. Çok saçma bu kadar kısa zamanda sevmek... Cevap bile veremedim. “Hadi gidelim” dedim.Beni evime yakın bir yerde bıraktı. Yolda yürürken içim içime sığmıyordu sanki. Az sonra eve geldim yemek yaptim ve eşim geldi.

Yine dayak yemiştim

Yine kızgın bir ifadeyle... O ifadesini görünce içimden, “Sen hakkettin bunu” dedim. O gün ıspanak pişirmiştim. Bağırmaya başladı, “Ispanak sevmediğimi bilmiyor musun?” diye. Ben de, “Ama benim canım çekti. Bak sanada köfte yaptım” dedim. Tabağı yere fırlattı. “Olsun kokusu bile dayanılmaz” dedi. Ben de, “Salak mısın sen” dedim. Çıktı işte ağzımdan o kelime tutamadım. Sonuçta ben de insanım ve benim de sınırlarım var. Üstelik insan sürekli aşağalanınca sinir sistemi tamamen çöküyor.

Kalktı yanıma geldi su bardağını suratıma fırlattı ve başladı yine acımasızca vurmaya. Gecti salona televizyonu açtı. Ben de yatak odama gittim çantamı nüfus cuzdanımı evlilik cuzdanımı biraz da para alarak sessizce evden çıktım.

Darp raporu aldım

Şişli Etfal Hastanesi’ne gittim darp raporu aldım. Evden çıkış o çıkış, boşandım ve dünya bana yeniden aydınlan dı. Harun’la halen birlikteyim evlenmek istiyor.
Ama inanın hazir değilim. Böyle daha güzel... Korkuyorum anlayacağınız. İşimde de çok yol kat ettim. Hata şirketimden bir daire satın aldım ve şimdi orada oturuyorum. Meğer dünya ne kadar güzelmiş. Bayanlar sakın eşinizin kölesi olmayın... İnanın ve hiç birşeyden kormayın. Çalışın kendi ayaklarınızın üzerine sıkı sıkı basın. Çocuklarını kocanıza ezdirmeyin. Bir kez dünyaya geliyoruz. Beden gücü olan değil akıl gücü olan kazansın.

Biz daha güçlüyüz

Aileme gelince önceleri, “Biz sana söylemedik mi?” oldu. Ama şimdi herkes huzurlu ve mutlu. Bu kadar zaman beklemekle yanlış yapmışım. O da eğer benim onu sevdiğim kadar beni sevip yürekli davransaydı bunların hiç biri benim başıma gelmezdi. Tabii bunun nedenini çok sorunları daha iyi anladım. Çünkü hamile kalmıştım. Demek ki sorun bende değil eski kocamdaydı. Her şeyi bildiği için tedavi olmaya razı gelmiyordu. Beni suçlaması daha kolaydı. Üstelik ilk dayağında sesimi çıkarmamıştım. Çıkarsaydım sonrakileri asla yapamazdı. Şiddetin ilki sonu yoktur. Asla susmayın. Gerisi gelir. Korkmayın. Çünkü biz onlardan daha güçlüyüz...