Tavşan kız Sıla

Sibel gibi Sıla Şahin de şöhreti Almanya’da bulan Türk kızlarından… Sıla, şiir gibi vücuduyla ünlü erkek dergisine kapak olmayı başarmış ender isimlerden biri olarak dünyaya ismini ezberletti!


20 Nisan 2017 09:46

SILA Şahin, 3 Aralık’ta Almanya’nın Berlin kentinde dünyaya geldi. Daha çok genç yaşlarda fiziği ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran Sıla, aktör olan babasının genleri ağır basmış olacak ki; Alman RTL televizyonunda yayınlanan ‘Gute Zeiten, schlechte Zeiten’ isimli dizide Ayla Özgül isimli Türk kızına can verdi. Rolüyle büyük beğeni toplayan Sıla, kariyerinde bambaşka bir hedefe yöneldi… Şahin 2011 yılının Mayıs ayında ünlü Playboy dergisinin Alman edisyonuna çıplak pozlar verdi ve derginin kapak kızı oldu.

GÜNAH KEÇİSİ SILA!

SILA böylece, derginin kapağında yer alan ilk Türk kadın oldu. Genç güzelin bu projesi bazı tutucu aile üyelerinin tepkisini çekti. Muhafazakâr kesim de birçok gazetede ve internet üzerinden Şahin’e olumsuz olarak yaklaştı. Müslüman Hindu- Amerikan olan ünlü yazar Asra Nomani’nin yorumları medya dünyasında büyük ses getirdi. Alman Playboy dergisinin genel yayın yönetmeni Florian Boitin, Sıla Şahin’in bir Müslüman olmadığını açıkladı. 1,71 m boyunda olan Sıla Şahin ayrıca üç dil konuşabiliyor. Genç güzel Haziran 2016’da Samuel Şahin- Radlinger ile evlendi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Selahattin Demirtaş başkan adayı olacak mı? HDP...
EN ÇOK OKUNANLAR